Merchant Cash Advance – Maksimum korzyści dla Ciebie i Twoich merchantów

Rynek zewnętrznego finansowania rozwija się i zapewnia usługi coraz bardziej dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Spośród nowych propozycji na rynku na szczególną uwagę zasługuje Merchant Cash Advance – innowacyjna możliwość finansowania, która dostępna jest od ręki na platformie sprzedażowej. Jak działa MCA i w jaki sposób pożyczone środki są zwracane? Sprawdźmy to.

Czym jest Merchant Cash Advance

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym dokładnie jest usługa Merchant Cash Advance. To innowacyjne rozwiązanie, które w zależności od preferencji właściciela platformy, może być bezpośrednio zaimplementowane w środowisko e-commerce. Co daje moduł MCA? Sprzedawcy, którzy oferują swoje towary za pośrednictwem platformy sprzedażowej, mogą wnioskować o błyskawiczne, zewnętrzne finansowanie. 

Na czym polega innowacja? Sprzedawcy otrzymują indywidualną ofertę kredytową na podstawie historii swojej sprzedaży i obrotów na platformie. Następnie, po udzieleniu wsparcia, zobowiązanie będzie spłacane nie w ratach, a na zasadzie prowizji od każdej wpłaty od klienta, który zrealizuje u nas zakup. Dzięki temu usługa Merchant Cash Advance zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność i wygodę wsparcia finansowego. 

Którzy przedsiębiorcy powinni skorzystać z usługi Merchant Cash Advance na platformie e-commerce? 

Dla kogo usługa MCA będzie przydatna? Przede wszystkim dla wszystkich sprzedawców, którzy cierpią na niską płynność finansową w ciągu miesiąca. To powszechny problem, który dotyka nie tylko sezonowe biznesy, ale także te firmy, które nie mają dostatecznych zasobów, by poczynić inwestycje w swój rozwój. 

Merchant Cash Advance to doskonały sposób na to, by uzyskać propozycje zewnętrznego finansowania dopasowaną do naszych potrzeb, ale przede wszystkim do naszych możliwości. Dostarczana przez PragmaGo usługa przygotowuje nam ofertę bazującą na naszej aktywności i sprzedaży, którą realizowaliśmy w przeszłości. To doskonałe rozwiązanie, które z jednej strony pozwoli nam realizować nasze plany, a z drugiej ograniczy ryzyko przekredytowania

Merchant Cash Advance – korzyści nie tylko dla sprzedawców ale także dla platformy

Merchant Cash Advance to usługa, która zapewni dodatkowe korzyści także dla właścicieli platformy e-commerce. Jakie? Przede wszystkim większe zainteresowanie naszą platformą. Wielu przedsiębiorców, nawet tych małych, którzy stawiali na sprzedaż niezależną będą skuszeni perspektywą łatwego i bezproblemowego uzyskania zewnętrznego finansowania. To argument, który z pewnością przekona niezdecydowanych sprzedawców.

MCA to usługa, która wpływa w długim terminie na lojalność merchantów w stosunku do naszej platformy e-commerce, co w dzisiejszym, mocno konkurencyjnym świecie biznesu jest nie do przecenienia. Szybkość podjęcia współpracy, wysoki limit finansowania nawet do 150 tysięcy złotych i indywidualna oferta skierowana do każdego przedsiębiorcy sprawi, że nigdy już nie będziemy zainteresowani inną formą zewnętrznego finansowania – Merchant Cash Advance to wszystko, co będzie potrzebne nam i naszym przedsiębiorcom.

Drzwi Przeciwpożarowe – Nieoceniona Ochrona w Twoim Domu i Pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com