Luksusowa Marka Roku 2022 – wyjątkowa gala dla firm sektora premium

nagrody dla firm

Już 21 listopada poznamy laureatów Gali „Luksusowa Marka Roku”!  To kolejne, już trzynaste spotkanie liderów biznesowych z sektora premium, którzy będą mogli cieszyć się swoją wzajemną obecnością na tym niezwykle prestiżowym wydarzeniu.  W tym roku Gala Luksusowej Marki Roku odbywać się będzie w Hotelu Renaissance Warsaw Airport!

Prestiżowa promocja Twojej Marki

„Luksusowa Marka Roku” to prestiżowa gala, której pomysłodawcą i organizatorem jest znany aktor,  scenarzysta, producent filmowy i reżyser Mariusz Pujszo. Na to uroczyste wydarzenie zapraszane są wszystkie osobistości zasłużone w promowaniu marek, produktów oraz usług klasy premium. 

Każdego roku tą prestiżową nagrodą zostają wyróżnione zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Jej zdobycie otwiera im wiele nowych możliwości i szans rozwoju w świecie show-biznesu.

nagrody dla firm

Wyjątkowe wydarzenie i miejsce

W tym roku event zaplanowany jest na poniedziałek, 21 listopada w Hotelu Renaissance Warsaw Airport. Na miejscu pojawią się znane, cenione i lubiane osobowości ze świata sztuki, mediów i biznesu z sektora Premium. Na Gali nie zabraknie też wyjątkowej oprawy akustycznej, a już od samego rana na miejscu będą odbywały się legendarne Targi Luksusu oraz liczne spotkania biznesowe.

Na zakończenie dnia przewidywany jest najważniejszy element całego wydarzenia, czyli przyznanie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2022” i wyłonienie laureatów z kategorii:

W tym roku zwycięzcy wyróżnieni będą w kategoriach:

  • Najwyższa Jakość Roku,
  • Luksusowa Marka Roku,
  • Super Luksusowa Marka Roku,
  • Luxury Brand of the Year,

Zostaną przyznane także nagrody w kategorii: Wizjoner Roku i Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych, którymi po raz pierwszy wyróżniono laureatów dopiero w 2021 roku. 

Pośród obecnych laureatów Gali wymienić możemy wiele znanych i lubianych firm, takich jak np. Dr Irena Eris, Eva Minge, Deutsche Bank, Hilton Hotel & Resort, Ferrari i wiele innych!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na: https://luksusowamarkaroku.pl/.

Dlaczego warto wziąć udział w Gali „Luksusowa Marka Roku”? – korzyści i nagrody dla firm

„Luksusowa Marka Roku” to jedyna taka w Polsce Gala, która gromadzi liderów ze świata biznesu, kultury i sztuki zarówno z całej Polski, jak i z zagranicy. To świetna okazja do wymienienia wielu różnych doświadczeń i poglądów z innymi znanymi osobistościami. Wydarzenie to służy również nawiązaniu nowych kontaktów i możliwości współpracy oraz poszerzeniu szans sprzedażowych. Cała Gala utrzymana jest w miłej i przyjacielskiej atmosferze, sprzyjającej rozmowom i poznawaniu nowych ludzi. Event ten ma więc charakter nie tylko biznesowy, ale również towarzyski. 

Gala „Luksusowa Marka Roku” jest eventem szeroko komentowanym w wielu różnych mediach, co z pewnością wpływa na rozpoznawalność i wizerunek laureatów biorących udział w tym evencie. Wydarzenie jest również świetnym miejscem na zaprezentowanie sukcesów i osiągnięć swojej firmy wśród wielu znanych marek.

Jakie inne korzyści płyną z udziału w Gali?

  • Tytuł laureata utożsamiany jest z luksusem i prestiżem, co pozytywnie wpływa na wizerunek całej firmy.
  • Wizerunek „Luksusowej Marki Roku” obecny na produktach sprzedażowych mocno intensyfikuje działania marketingowe.
  • Otrzymanie statuetki jest niewątpliwie zwieńczeniem pracy włożonej w rozwój swojej działalności.
  • Laureaci często odnotowują także wzrost zainteresowania swoimi usługami lub produktem.

Gala “Luksusowa Marka Roku” to bez wątpienia świetne miejsce na zaprezentowanie działalności swojej firmy. Udział w Gali generuje wiele potencjalnych szans, korzyści oraz nowych możliwości rozwoju dla luksusowych marek w świecie szeroko pojętego show-biznesu. Wszystko to zdecydowanie pozytywnie wpływa na potencjalne zyski oraz wizerunek całej firmy!

 

Dlaczego warto zainwestować w maty wejściowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com