Logistyka w organizowaniu wydarzeń firmowych

Organizacja eventów firmowych to jedna z najbardziej poszukiwanych usług na rynku. Wydawać by się mogło, że tak naprawdę niewiele jest do zrobienia, ale gdy spojrzy się na pracę agencji eventowej od kuchni, rzednie mina.  Nagle okazuje się, że event firmowy to ogromna machina, w której każdy trybik musi działać bez jakiejkolwiek awarii, a gdyby takowa się zdarzyła, to potrzebny jest skuteczny, i przede wszystkim szybki, plan B.Pomyślicie pewnie co mogłoby się takiego wydarzyć, co miałoby wpływ na niepowodzenie wydarzenia? Zdarzyć może się dosłownie wszystko – od niewywiązania się z umowy firmy cateringowej, problemów z nagłośnieniem, a jeżeli spotkanie ma być powiązane z dedykowanym koncertem to również brak szans na dojazd do miejsca docelowego danego zespołu lub wokalisty.

Nie zawsze lepsze jest droższe

Przygotowując event dla pracowników warto skorzystać ze sprawdzonych źródeł, które pozwolą na wyeliminowanie ewentualnych wpadek i niepowodzeń.Dotyczy to zarówno miejsc, w których organizowane są wydarzenia firmowe oraz zaplanowanych niespodzianek dla przybyłych gości. W związku z tym, pracodawcy coraz częściej wybierają sprawdzone atrakcje na eventy firmowe, decydując się na droższe, ale wypróbowane już marki. Przygotowanie eventu dla kadry pracowniczej nie musi generować dodatkowych kosztów, a wszystkie rozwiązania mogą zostać zaproponowane kompleksowo przez jedną firmę.

Kompleksowa organizacja eventów firmowych

Takie rzeczy tylko w Energylandii! Wszystkie kwestie związane z organizacją eventu załatwiane są z jednym wykonawcom, który posiada największe zaplecze eventowe, a w nim: wyposażone sale konferencyjne, obszerne restauracje będące w stanie pomieścić znaczną liczbę uczestników wydarzenia, catering w formie bufetu skrojonego na miarę lub w postaci voucherów do wykorzystania w punktach gastronomicznych ulokowanych na terenie parku, i ostatni, aczkolwiek najważniejszy aspekt eventu firmowego – bogactwo atrakcji, które każdy pracownik może dopasować do swoich potrzeb.

Turystyka eventowa

Duże zainteresowanie Energylandią sprawiło, że w kilku ostatnich latach rozwinęła się turystyka eventowa. Nawet firmy, których siedziba oddalona jest o setki kilometrów od Zatoru, miejscowości, w której znajduje się Park Rozrywki, decyduje się na organizowanie rekreacyjnych wyjazdów służbowych.Duży wpływ na te decyzje ma doświadczenie parku w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez tematycznych, plenerowych i firmowych, które w dodatku są atrakcyjne cenowo i konkurencyjne w stosunku do standardowych eventów, które organizowane są przez kilku usługodawców jednocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com