Leason – nowoczesny partner w leasingu

Już od wielu lat Leason współpracuje z firmami zajmującymi się sprzedażą urządzeń czy samochodów. Gwarantujemy partnerstwo oparte na obopólnych korzyściach i szeroki wybór opcji dla Twoich klientów. Czym wyróżnia się nasza oferta?

Rzetelny leasing. Współpraca z pośrednikami na wysokim poziomie

Leason to gwarancja kompleksowego działania. Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi, więc jesteśmy skuteczniejsi, niż pojedynczy leasingodawca. Proponowane przez nas finansowanie obejmuje m.in.:

  • maszyny i linie technologiczne,
  • samochody,
  • sprzęt IT,
  • inne urządzenia.

Umowa z nami ma charakter dwustronny. Zrewanżujemy się tym samym, jeśli polecisz nam swoich klientów. Załatwianie wszystkich formalności leży po naszej stronie. Wystarczy, że przekażesz nam kontakt do klienta.

Możesz zdecydować się na dwa rozwiązania – prowizyjne oraz bezprowizyjne. W tym drugim przypadku Twój klient otrzyma tańszy leasing. Współpraca z pośrednikami zawsze jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego dbamy o najlepszą komunikację z naszymi partnerami.

Leasing online – doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów

Możesz też sam zaaranżować leasing poprzez naszą ofertę leasingu online. Jest to bardzo szybki i prosty proces finansowania sprzętu i samochodów do kwoty 110 tys. zł. Jako dystrybutor samodzielnie organizujesz finansowanie klientowi w zaledwie 15 minut – i to bez konieczności kontaktu z doradcą leasingowym.

Jednak możesz też działać jako nasz Partner. Wówczas otrzymujesz wynagrodzenie za każdą zrealizowaną transakcję leasingową. Wynagrodzenie za zrealizowaną transakcję otrzymasz nawet wtedy, gdy klient, który skorzystał z Twojego linku referencyjnego, dokona zakupu produktu u konkurencji.

Dajemy Ci też kontrolę nad przebiegiem procesu leasingowego. Aktualne transakcje i statusy są widoczne w panelu Partnera Handlowego, a Twoja firma ma możliwość samodzielnego przygotowania oferty dla klienta lub wysłania mu odpowiedniego linku referencyjnego. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, możesz tę usługę powiązać z systemem płatności.

Staramy się, aby cały proces był maksymalnie wygodny dla naszych Partnerów. Realizujemy płatność za zakup zaraz po wystawieniu faktury. Wynagrodzenie za każdą wykonaną transakcję jest rozliczane comiesięcznie. Nie ponosisz też żadnego ryzyka – to my płacimy za zakupy Twoich klientów.

Jakie są zalety współpracy z Leason?

Współpraca z naszą firmą daje Ci wiele możliwości i korzystnych rozwiązań. Przede wszystkim jednak nasze usługi w zakresie finansowania zapewnią Twoim klientom możliwość zdobycia potrzebnego sprzętu czy samochodu. To bezpośrednio przełoży się na zwiększenie Twojej sprzedaży.

Elastyczne warunki pozwalają znaleźć odpowiednią opcję dostosowaną do możliwości finansowych klienta. Dzięki temu klient będzie mógł zdecydować się na droższy zakup.

Twoi klienci mogą też liczyć na wiele innych korzyści takich jak:

  • możliwość zorganizowania leasingu przy niskim wkładzie własnym (w niektórych przypadkach bez),
  • finansowanie starszych maszyn i samochodów,
  • uproszczone procedury leasingowe bez zaświadczeń o zarobkach i niezaleganiu,
  • oferty leasingowe dla klientów z krótką historią działalności firmy lub negatywną historią kredytową.

Zapoznaj się ze szczegółami współpracy z Leason!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com