Leasing bez BIK

Wiele firm leasingowych przed podpisaniem umowy z potencjalnym leasingobiorcą dokładnie sprawdza jego historię kredytową oraz to, czy nie widnieje on w bazach dłużników. Duża część firm odmawia leasingu klientom, którzy widnieją w BIK czy KRD. Na szczęście można znaleźć również takie firmy, którym to nie przeszkadza.

Dlaczego firmy leasingowe sprawdzają BIK?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – poprzez taką kontrolę, firmy leasingowe chcą ochronić swoje interesy i przewidzieć, czy leasingobiorca będzie spłacał swoje zadłużenie bez zakłóceń i opóźnień. Leasingobiorca widniejący w rejestrach dłużników ze względu na swoje kłopoty finansowe może być bowiem trudnym i wymagającym klientem.

Mimo to, leasing bez BIK jest jak najbardziej możliwy. Wiele firm obdarza swoich klientów swego rodzaju kredytem zaufania i udziela im leasingu bez uprzedniego sprawdzania ich w rejestrach. Mimo to, decydując się na leasing bez BIK trzeba mieć się na baczności, ponieważ tego typu oferty mogą być droższe niż ma to miejsce w przypadku zawarcia umowy na leasing po wcześniejszym sprawdzeniu klienta w BIK.

Umowa pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą może również zawierać różne kruczki prawne. Oprócz tego, szukając firmy, która oferuje leasing bez BIK należy uważać na nieuczciwe przedsiębiorstwa, które próbują zarobić na zdesperowanych klientach rozpaczliwie szukających wsparcia finansowego, aby ratować swój biznes.

Internetowy Fundusz Leasingowy – sprawdzony leasing bez BIK

Jedną z uczciwych i sprawdzonych firm oferujących leasing bez BIK jest Internetowy Fundusz Leasingowy (IFL). Historia finansowa klienta oraz wpisy w BIK i KRD nie mają wpływu na decyzję o leasingu. Firma ta oferuje trzy rodzaje leasingu:

  • leasing operacyjny na 24-60 miesięcy okresu leasingowego z 10-letnimi samochodami i od 10% wkładu własnego;
  • leasing zwrotny, gdzie okres leasingu wynosi do 4 lat, można otrzymać już na 6-letnie samochody, a kwota finansowania wynosi 55% ustalonej przez IFL wartości pojazdu;
  • leasing konsumencki – na nawet 60 miesięcy okresu leasingowego.

Internetowy Fundusz Leasingowy posiada elastyczną ofertę, która jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb danego klienta. Cała procedura zawierania umowy jest szybka i sprawna. Na leasing bez BIK mogą liczyć zarówno doświadczone firmy, jak i start-upy od pierwszego dnia działalności na rynku. IFL obsługuje również przedsiębiorstwa każdej wielkości: od tych najmniejszych – lokalnych firm, aż po międzynarodowe korporacje. Oprócz tego, dużą zaletą Internetowego Funduszu Leasingowego jest to, że każde auto, które otrzymuje leasingobiorca jest uprzednio gruntownie sprawdzane i serwisowane.

Aktualna oferta leasingowa dostępna jest:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com