Lato w pracy, co nosić aby wyglądać modnie, ale nie przesadzić?

Wraz ze wzrostem temperatury ważne jest, aby zaktualizować szafę biurową na sezon letni, dbając o to, aby nie przesadzić. Specjaliści ds. Kariery i styliści oferują najlepsze wskazówki dotyczące zachowania trendy wyglądu bez niewłaściwego lub nadmiernie swobodnego wyglądu w pracy.

Zrelaksuj się trochę!

Osiągnij bardziej swobodny, nieformalny wygląd latem, nosząc lżejsze tkaniny, takie jak bawełna w kolorze kremowym i khaki. Możesz również pracować na co dzień w zwykłym stroju roboczym, łącząc ładny t-shirt i marynarkę lub ciemne dżinsy i profesjonalny top. Zerknij tutaj https://denicler.eu/pol_m_ORO-401.html a znajdziesz bardzo dużo ciekawych propozycji ekskluzywnej marki ORO.

Nie ubieraj się zbyt swobodnie

Eksperci twierdzą, że szorty nie są odpowiednie w biurze, ponieważ wyglądają zbyt luźno i mogą ujawniać zbyt wiele. Trzymaj się z dala od podkoszulków, koszulek golfowych i kostiumów kąpielowych pod ubraniami. Jeśli wyglądasz, jakbyś był gotowy na plażę, nie jest to odpowiedni strój do biura.

Ubierz się ładnie!

Letnie sukienki są na ogół pochlebne dla kobiet i pomagają zachować chłód podczas lepkich dni. Wybierz te którzy mają pewną strukturę w jasnych lub pastelowych kolorach i desenie o miękkich, przyjaznych wzorach.

Unikaj sukienek bez ramiączek i wiązanych na szyję oraz tych, które ujawniają zbyt wiele dekoltu, ramion i pleców. Uważaj także na wybór materiału. Cienkie, ledwo zakrywające sukienki powinny zostać na weekend.

W większości miejsc pracy, szczególnie w branży nieco bardziej kreatywnej, bluzki bez rękawów są akceptowane w cieplejszych miesiącach u młodszych kobiet, ale trzymaj sweter pod ręką i zakładaj go na spotkania z klientami. Tymczasem spódniczki nie powinny być krótsze niż do kolan lub tuż nad nimi.

Wycięte plecy, za duże dekolty, wznoszące się brzegi i wystające boczki są zawsze nieodpowiednie w pracy. Uważaj także, aby nie pokazywać zbyt dużo skóry naraz. Jeśli zdecydujesz się na top bez rękawów, na przykład połącz go ze spodniami zamiast krótszej spódnicy.

Zaszalej z butami

Styliści twierdzą, że grube obcasy i słupki są najmodniejsze w tym sezonie i mogą pomóc zaktualizować wygląd i dodać trochę osobowości do twoich strojów. Buty z otwartymi palcami są ogólnie akceptowane, o ile twoje stopy są czyste i wypielęgnowane.

Eksperci od strojów noszonych w miejscu pracy powszechnie potwierdzają, że klapki nigdy nie są odpowiednie w biurze. Podobnie, zbyt zwyczajne sandały są nieakceptowane a jeśli buty są zbyt wysokie, aby można było w nich wygodnie chodzić, zostaw je w domu.

Jednym z najlepszych – i najbardziej przystępnych cenowo – sposobów bawienia się najnowszymi trendami w garderobie jest wykorzystanie akcesoriów do rozjaśnienia i aktualizacji wyglądu. Zacznij od podstawowych elementów jako bazy, a następnie dodaj elementy, takie jak cienki pasek w kolorze elektrycznym, wspaniały naszyjnik lub odważną szminkę w ciepłej tonacji. Będziesz wyglądać wspaniale, ale wciąż profesjonalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com