Mini ładowarka o sterowaniu burtowym i jej ogromne zastosowanie

Mini ładowarka o sterowaniu burtowym to maszyna z ramieniem podnoszącym, masywnym nadwoziem, silnikiem, instalacją różnych rodzajów, elastyczną obsługą, niezależną jazdą po obu stronach, unikalnym rozkładem mocy.

Mini ładowarka burtowa i jej zastosowanie

Nadaje się głównie do pracy na wąskim polu, pofalowanym podłożu, ale również nadaje się do budowy infrastruktury. Ma szerokie zastosowanie przemysłowe, przydatna jeśli chodzi o załadunek i rozładunek ładunku. Dostanie się wszędzie, gdzie są ulice miejskie, domy, stodoły, stajnie, pas startowy lotniska, a dodatkowo mini ładowarka tego rodzaju może być również stosowany jako wielkoskalowa maszyna budowlana i sprzęt pomocniczy. Trzeba przyznać: usługi miniładowarką o sterowaniu burtowym są naprawdę wszechstronne.

Mówiąc najprościej, najbardziej charakterystyczną cechą ładowarki ze sterowaniem burtowym jest jej unikalny tryb kierowania. Zwykłe samochody lub ładowarki używają kierowania przednimi kołami, ale ładowarki poślizgowe wykorzystują różnicę prędkości między dwiema stronami linii kół, aby realizować kierowanie pojazdem.

Kolejną ważną cechą ładowarki ze sterowaniem burtowym są bogate akcesoria i funkcje szybkiego przełączania. Miniładowarka może zostać wzbogacona o niemal nieskończoną ilość rodzajów akcesoriów. Jego funkcja szybkiej wymiany sprawia, że ​​wymiana akcesoriów jest szybka i prosta, dzięki czemu w kilka chwil może łatwiej uzyskać dużo więcej funkcji.

Zasada działania miniładowarki

Obejmuje to dwie koncepcje: bieżnik, gdzie szerokość rozstawu osi odnosi się do obu stron odległości między osiami kół (samochód między rozstawem kół lewej i prawej). Rozstaw osi odnosi się do odległości między środkiem przedniej i tylnej osi a osią koła przednich i tylnych kół.

Konstrukcja ładowarki ze sterowaniem burtowym, jeśli rozstaw osi jest zbyt krótki, może powodować mały obrót mechaniczny, słabą stabilność, obciążenie nominalne małe, ale jeśli rozstaw osi jest zbyt długi, chociaż wzrost stabilności, ale obrót jest stosunkowo trudny , potrzebujesz więcej mocy, spowoduje to, że opona będzie się zbyt szybko zużywać.

Metoda podnoszenia

Istnieją dwa rodzaje podnoszenia, podnoszenia łukowego i podnoszenia pionowego. Najwyższa wysokość podnoszenia urządzenia podnoszącego znajduje się na środku ścieżki podnoszenia, dzięki czemu urządzenia te są bardziej odpowiednie do prac na niskich i średnich wysokościach, takich jak ładowanie niskich lejków lub zraszaczy mobilnych. Wysokość podnoszenia pionowego urządzenia podnoszącego może osiągnąć najwyższy punkt ścieżki podnoszenia, który jest odpowiedni do załadunku wysokich miejsc, takich jak ciężarówki.

Napęd hydrauliczny

Urządzenie robocze miniładowarki z napędem hydraulicznym, układ napędowy oprócz indywidualnego napędzany jest napędem pasowym lub łańcuchowym, ładowarki ze sterowaniem burtowym są prawie pełnym schematem hydraulicznym układu z podwójną pętlą, dwukierunkową zmienną pompą tarczową oraz oczywiście skośnym wałem silnik o dużej prędkości.

Warto zagłębić się w ten specjalistyczny temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com