Kupujesz w Internecie? Kupuj z Paybynet – systemem bezpiecznych płatności online

Zakupy w Internecie stały się dla nas codziennością. W sieci kupujemy niemal wszystko – odzież, sprzęt elektroniczny, bilety lotnicze, artykuły spożywcze. Coraz więcej branż przenosi się do kanału e-commerce, dzięki czemu klienci mogą wybierać z wachlarza różnych produktów i usług.

Zakupy w Internecie stały się dla nas codziennością. W sieci kupujemy niemal wszystko – odzież, sprzęt elektroniczny, bilety lotnicze, artykuły spożywcze. Coraz więcej branż przenosi się do kanału e-commerce, dzięki czemu klienci mogą wybierać z wachlarza różnych produktów i usług. Kupując w e-sklepach należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie naszych danych osobowych i pieniędzy. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych narzędzi do dokonywania płatności online, jak np. system Paybynet.

Łatwe i szybkie płatności internetowe dla sklepu

Dzięki systemowi płatności online Paybynet dostarczanemu przez KIR, za zakupy internetowe zapłacimy wygodnie i bez ryzyka. Paybynet jest jedynym w Polsce rozwiązaniem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto sklepu – bez udziału rachunków pośredniczących. Korzystając z systemu płatności online Paybynet, płatnik ma pewność, że jego pieniądze zostały przekazane wskazanemu odbiorcy (potwierdzają to dane widniejące na poleceniu przelewu).

Ominięcie podmiotu pośredniczącego – który gromadzi środki na swoim koncie i dopiero w kolejnym kroku przekazuje całość na konto sprzedawcy – sprawia, że e-sklep otrzymuje informację o płatności natychmiast po jej dokonaniu. Pozwala to na znaczne przyśpieszenie procesu realizacji zamówienia, a tym samym szybszą dostawę towaru lub usługi do zamawiającego.

System płatności Paybynet to intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Dane do przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu znika zagrożenie, że osoba kupująca wypełni przelew w sposób nieprawidłowy.

Płatności dla e-commerce z Paybynet – minimalne wymagania techniczne

Wdrożenie systemu płatności online Paybynet wymaga od właściciela sklepu spełnienia minimalnych wymagań technicznych. Aby móc swobodnie korzystać z bezpiecznych płatności, komputer lub dowolne urządzenie mobilne z którego korzysta sprzedawca musi mieć zainstalowaną jedną z przeglądarek, dodatkowo odpowiednie oprogramowanie w przeglądarce obsługujące skrypty i aplety Java. Należy także zadbać o właściwą rozdzielność wyświetlanych stron internetowych – optymalne to 800×600 lub 1024×768.

Więcej informacji o płatnościach internetowych Paybynet na: http://www.paybynet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com