Kubki termiczne z nadrukiem – drobne szczegóły, wielkie efekty!

Chcesz zdobywać wrażenia dotyczące marki w podróży? W takim razie promocyjny kubek podróżny lub markowa butelka mogą pomóc w rozwoju marketingu! W ofertach takich jak elsago.pila znajdziesz kubki termiczne z nadrukiem. Mówiąc dokładniej szeroką gamę markowych kubków termicznych w różnych stylach, rozmiarach i kolorach. Niezależnie od celu, znajdzie się dla Ciebie idealny kubek podróżny lub termos.

Dobrzy producenci kubków termicznych dokładają wszelkich starań, aby te drobne szczegóły dotyczące marki zostały dodane do każdego nowego spersonalizowanego produktu. Wykorzystuje się do tego Twój branding, w tym logo i dowolne wybrane komunikaty marketingowe, i umieszcza się na wybranym przez Ciebie kubku lub piersiówce.

Istnieje wiele technik marketingu kubków podróżnych

Możesz podarować swoje nowe kubki podróżne ważnym klientom i pozwolić im budować dla Ciebie świadomość marki, lub możesz postawić na to, aby pracownicy używali ich podczas podróży służbowych. Możliwości są nieograniczone!

Dlaczego kubek termiczny dla eko konsumenta?

Ekologiczny nabywca to dziś standard. Konsumenci stali się bardziej zaradni i coraz częściej sięgają po produkty wielokrotnego użytku zamiast jednorazowych tworzyw sztucznych. Z drugiej strony pewne jest że terminologia przyjazna dla środowiska może być myląca, sprawiając, że nieznane staje się trudniejsze, ciężej markom jest dokonać pozytywnych zmian i przyczynić się do rozwiązania problemów środowiskowych, takich jak:

  • zmiana klimatu

  • zanieczyszczenie plastikiem.

W przeszłości widzieliśmy, jak marki odcinają się od produktów lub ludzi, gdy nie prezentują już swoich podstawowych wartości. Obecnie obserwujemy, jak ten trend przenika do produktów promocyjnych — znalezienie materiałów promocyjnych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu i przyjaznych dla środowiska może pomóc w odzwierciedleniu pozytywnego zaangażowania w społeczną odpowiedzialność biznesu, a kubki termiczne z logo idealnie się w tym trendzie odnajdują.

Innowacyjne i przyjazne dla środowiska

Zrównoważone produkty promocyjne są na czacie. Dlatego warto postawić na wspaniałą, innowacyjną gamę zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska produktów – to może pomóc Ci podejmować bardziej świadome decyzje o kolejnych prezentach promocyjnych. Wszyscy razem możemy posunąć do przodu branżę i wspierać klientów w tworzeniu ekologicznych produktów pochodzących z recyklingu na przykład plastikowych butelek.

Kubki termiczne z logo niwelują używanie jednorazowych pojemników na kawę, czy czekoladę. Stanowią doskonały dodatek do markowego asortymentu biurowego. Możesz nawet dodać logo lub główny przekaz, aby zwiększyć świadomość marki! Co więcej, kubki termiczne zapewniają fantastyczny obszar nadruku, dzięki czemu możesz śmiało prezentować swoje logo lub przekaz sprzedażowy. Pomóż swojej firmie wyróżnić się na więcej niż jeden sposób! Ostatnie statystyki pokazują, że ponad 50% konsumentów jest w stanie zapłacić więcej za produkty przyjazne dla środowiska, dzięki czemu można uzyskać wyższe marże bez zniechęcania konsumentów do zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com