Kubki termiczne z logo – dużo więcej niż zwykłe kubki!

Od pierwszej porannej kawy po niekończącą się filiżankę herbaty w ciągu dnia, klienci mogą używać promocyjnych ceramicznych kubków do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z napojami. Podczas gdy popijają swój ulubiony gorący napój w ceramicznym kubku promocyjnym, promuje to Twoją firmę wśród wszystkich osób znajdujących się w pobliżu.

Umieść swoją markę na markowym ceramicznym kubku

Markowe kubki termiczne takie jak te oferowane przez businessgifts to bardzo skuteczny sposób na zaprezentowanie się przed ludźmi i ulepszenie ich życia. Kubek może wydawać się tylko kubkiem promocyjnym, a długopis tylko długopisem, ale kiedy faktycznie analizujesz, jak dobrze widoczne są te przedmioty dla Twojej firmy i marki, zdecydowanie warto uwzględnić je w strategii marketingowej.

Kubek jest niezwykle przydatnym towarem. Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień i otwierasz szafkę, by przekonać się, że nie masz kubków! Od pierwszej kawy po przebudzeniu do zwykłych filiżanek herbaty wypijanych przez cały dzień, wszyscy ludzie z różnych środowisk używają ich i polegają na kubkach promocyjnych.

Ludzie pamiętają wiadomość wydrukowaną na kubkach

W przypadku wszystkich towarów kluczem jest upewnienie się, że to, co dajesz, stanowi wartość dodaną, a Twój komunikat i marka są łatwe do przypomnienia lub odniesienia. W rzeczywistości 47,1% osób, z którymi przeprowadzono wywiady w jednym z badań stwierdziło, że najłatwiej przywołać im wiadomość z kubka w porównaniu z innymi przedmiotami. Chociaż jest to w dużej mierze podprogowa wiadomość, której nie trzeba teraz przypominać, nadejdzie czas, kiedy wymagany będzie twój produkt lub usługa, czyli kiedy kubki będą spełniać swoje zadanie.

Nie chodzi tylko o rozdawanie produktów, chodzi o budowanie długoterminowych relacji z klientami. Jeśli chcesz nagrodzić klienta za jego lojalność lub zachęcić go do korzystania z twoich usług w przyszłości, małe rzeczy, które robisz, znacznie przyczynią się do zbudowania zaufanego partnerstwa z odbiorcami. Dając im coś przydatnego, na przykład termiczne kubki z logo – wyprzedzasz konkurencję.

Kubek termiczny – coś więcej niż kubek

Warto zastanowić się nad rodzajem drukowanych kubków, które oferujesz. Przy tak dużym skupieniu na środowisku, jak nigdy dotąd, kubki na wynos są odrzucane na korzyść tych wielokrotnego użytku. Narasta pasja ludzi jeśli chodzi o dbanie o środowisko, a ich motywacja do działania jest coraz większa. Możesz im w tym pomóc, podając im kubki podróżne wielokrotnego użytku, które mogą zabrać ze sobą do kawiarni, gdzie zostaną uzupełnione ulubionym płynem. Prowadzą intensywne życie i są zawsze w ruchu, więc zwycięzcą jest również kubek, który można zabrać ze sobą, dzięki czemu napój dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę. Nie wspominając już o tym, że jest to również kluczowy punkt rozmowy, gdy ich przyjaciele lub koledzy będą na niego zwracać uwagę. Cechą wyróżniającą kubki promocyjne wielokrotnego użytku jest ich trwałość. Kubek będzie trwał przez lata, jeśli będzie dobrze utrzymany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com