Odmowna decyzja kredytowa? Podpowiadamy gdzie się zgłosić!

Dla wielu ludzi odmowna decyzja kredytowa oznacza koniec marzeń o nowej inwestycji. Na szczęście nie zawsze tak musi być, ponieważ są takie miejsca, w których sformułowanie trudne kredyty hipoteczne nie istnieje. Podpowiadamy gdzie się zgłosić!

Ambulatorium Kredytowe – remedium na odmowną decyzję kredytową

Często po złożeniu wniosku w banku uzyskujemy negatywną decyzję w sprawie kredytu. Jest jednak szansa na pozytywne rozwiązanie tej sprawy. Jaka? Skontaktuj się z Ambulatorium Kredytowym. To remedium na Twój problem finansowy!

Ambulatorium Kredytowe działa zdalnie, czyli wystarczy skontaktować się telefonicznie z firmą, a następnie przedstawić swoją sytuację. Po 2 minutach rozmowy pracownik powie nam o naszych szansach. Nie martw się, ponieważ inne negatywne decyzje nie mają tutaj znaczenia, tak samo jak wpisy w Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej, czy też w Bankowym Rejestrze.

Korzystanie z usług Ambulatorium Kredytowego to rozwiązanie zarówno dla osób fizycznych, jak i dla prawnych. Chodzi o pożyczki, kredyty hipoteczne, a także te inwestycyjne. Co istotne, wszystkie są udzielane tylko i wyłącznie pod zastaw nieruchomości! To tak naprawdę jedyny wymóg. Dzięki temu trudne kredyty hipoteczne nie są tak skompilowane.

Kredyt hipoteczny – przebieg procesu w Ambulatorium Kredytowym

Po rozmowie telefonicznej należy wysłać kilka dokumentów, oczywiście online, poza tym wypełnić wniosek. Zrobisz to bezpośrednio korzystając ze strony Ambulatorium Kredytowego.  Analiza przyznania kredytu opiera się tylko na:

  • informacji o źródle oraz wysokości wynagrodzenia
  • szacowanej wartości nieruchomości (niezbędny numer KW, a także informacja o lokalizacji) – może to być dom, mieszkanie, kamienica, pensjonat, a nawet działka niezabudowana
  • raporcie BIK PLUS – do pobrania z konta PKO BIK lub ze strony www.bik.pl (obie wersje są płatne – 39 złotych).

Te trzy informacje w zupełności wystarczą, aby Ambulatorium Kredytowe mogło pozytywnie przeanalizować nasz wniosek. Co istotne, mamy również ofertę specjalną. To propozycja dla klientów, którzy:

  • dopiero planują zakup działki, a co za tym idzie budowę domu
  • są właścicielami działki budowlanej, ale nie mają środków na rozpoczęcie procesu inwestycyjnego
  • są właścicielami wielohektarowej działki i nie chcą jej dzielić
  • chcą nabyć nieruchomość podczas licytacji komorniczej tudzież od syndyka.

To tylko kilka z przykładów wyjątkowych kredytów hipotecznych. Każdy z nich ma nieco inny proces składania dokumentów. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie www w zakładce – oferta specjalna.

Po 2 dniach mamy odpowiedź. Gdy zostaniemy umówieni na spotkanie jesteśmy już pewni, że rozpatrzono naszą sprawę pozytywnie. W trakcie ustalane są wszystkie szczegóły, w tym uzupełnianie druków bankowych, jak i ogólne warunki. To uruchamia cały proces, po upływie 4 tygodni klient może podpisać umowę kredytową w banku.zf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com