Komputery po leasingu – wysoka jakość za rozsądną cenę

Większość osób czytających ten artykuł, może mieć wątpliwości co do zasadności kupna komputera po leasingu. Zanim jednak zamkną Państwo tą stronę, prosimy o dokładne przeczytanie poniższego tekstu. Obiecujemy, że kilka minut poświęcone na jego lekturę, w pełni się Państwu opłaci.

Dlaczego po leasingu?

Ktoś zapyta, po co kupować stary i używany sprzęt i to nawet za kilkukrotnie niższą cenę. Odpowiedź jest prosta i nie ogranicza się wyłącznie do względów kosztowych. Niska cena to jedno a wysoka jakość produktu, to drugie. Na stronie biznesowekomputery.pl/, znajdą Państwo katalog dostępnych w naszej ofercie urządzeń stacjonarnych i laptopów. Zdjęcia, które zostały tam przedstawione, prezentują aktualny stan produktu. Czy wygląda on na uszkodzony, bądź nienadający się do użytku?

Pełen serwis

Kluczem do naszego sukcesu jest profesjonalny serwis. I choć sprzedajemy wyłącznie komputery poleasingowe, dbamy o to, by spełniały one wszystkie stawiane przed nimi zadania. Jesteśmy doświadczonym zespołem i wiemy, które elementy urządzenia nadają się do w miarę szybkiej wymiany. Niektóre z nich (np. klawiatura) ulegają uszkodzeniom na wskutek standardowych procesów eksploatacyjnych. Wymiana ich nie jest problemem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwo dobrze działający sprzęt o doskonałych parametrach.

Korzystna cena

Tanie komputery poleasingowe to nie mit, choć nieprzypadkowo uznaliśmy, że cena nie gra tutaj tak dużej roli, jak oferowana Państwu jakość produktu. Każdy, kto choć trochę zna się na komputerach, doskonale wie, że kupno dobrego markowego laptopa z dyskiem o pojemności 320 GB i procesorem i5 za jedyne 500 złotych jest niemożliwe. Jak jednak widać, to co dla innych jest całkowicie nieosiągalne, nie musi takie być dla nas i naszych Klientów. Pod tym względem jesteśmy w pełni konkurencyjni. W przypadku jakiegokolwiek innego podmiotu oferującego laptopy używane ceny nie będą aż tak korzystne.

System operacyjny

Większość naszych komputerów poleasingowych jest obsługiwanych przez system operacyjny Windows 7. Na chwilę obecną, jest to jedno z najlepiej dopracowanych “okienek” w historii słynnego giganta. Stabilność pracy, małe zużycie zasobów i bardzo ciekawy projekt interfejsu, to tylko niektóre z zalet tego systemu. Zwłaszcza, że firma Microsoft przez najbliższe kilka lat wciąż będzie wspierać ten system.

Konfiguracja i rozwój – nasze atuty!

stabilizator 12vA co, jeśli będą mieli Państwo inne oczekiwania co do naszego sprzętu? Zapewniamy, że jesteśmy w stanie skonfigurować każdy sprzedawany przez nas komputer. Konfiguracji dokonujemy zarówno na płaszczyźnie sprzętowej, oferując rozbudowę istniejących komponentów (pojemność dysku, pamięci operacyjnej), jak również software’u w ramach której możemy Państwu zaoferować aktualizację systemu operacyjnego do wybranej wersji Windowsa. Jednocześnie informujemy, że wszystkie sprzedawane przez nas komputery posiadają pełną gwarancję techniczną.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do naszej oferty, zapraszamy do złożenia wizyty na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com