Kasy fiskalne Posnet – technologia sprzedaży na miarę XXI wieku!

Nawet w dobie współczesnych, niezwykle nowoczesnych urządzeń fiskalnych, trudno znaleźć uniwersalne cechy spełniające wszystkie oczekiwania wszystkich użytkowników. Ale, jak widać na przykładzie modeli marki Posnet, poszukiwania takiego Grala wśród kas ciągle trwają.

Technologie sprzedaży już dawno przestały służyć tylko i wyłącznie do rejestracji obrotu i wystawiania paragonów. Współczesne urządzenia fiskalne przekraczają dotychczasowe ograniczenia, wyróżniają się dostępnością parametrów, użytecznych funkcji, a także wyglądem i wariantami konstrukcyjnymi. A oto 3 przykłady, które potwierdzą tę tezę.

Posnet Revo – gdy branża fiskalna nabiera kolorów

posnet-revo-kasa-fiskalna

Ten model kasy oferuje wybór pojemności bazy towarowej (10 000 lub 15 000 PLU) i rodzaju zastosowanej klawiatury (stykowej bądź sylikonowej). Pozwala także na zapis elektronicznej kopii paragonów oraz wykorzystanie opcji połączeń bezprzewodowych (Wi-Fi, GPRS) do współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Łatwo ją skomunikować ze zintegrowaną szalką ważącą, sterowaną za pomocą klawiatury kasy, co wyraźnie wpływa na komfort pracy z urządzeniem. Dodatkowym ułatwieniem jest umieszczenie specjalnego mechanizmu drukującego, który wystawia paragon po stronie klienta, dzięki czemu kupujący sam może oderwać dowód sprzedaży.

Posnet Revo oferuje także design i doskonałą estetykę wykonania. Kasa jest dostępna aż w 6 wersjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie jej nawet do niezwykle skrupulatnie wykonanego wystroju wnętrza.

Czytaj więcej o Posnet Revo na stronie produktu.

Posnet Mobile HS EJ – małe urządzenie z dużymi możliwościami

posnet-mobile-hs-ej (1)

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy zajmują się handlem mobilnym. Posnet Mobile HS EJ to niewielkie urządzenie, które mieści w sobie nowoczesne technologie przydatne dla dynamicznego sprzedawcy.

Mobile HS EJ pozwala na obsługę 4 000 pozycji towarowych oraz zapis kopii paragonów w formie elektronicznej. Umożliwia szybkie wystawianie dokumentów potwierdzających sprzedaż. Ważną funkcją urządzenia jest możliwość programowania skrótów klawiszowych dla najczęściej wybieranych towarów i usług bądź istotnych opcji urządzenia.

Jednak najciekawsze jest to, że konstrukcja modelu marki Posnet zamyka się w wymiarach 158 x 46 x 86 mm, a jej waga wynosi tylko 0,4 kg. To obecnie najmniejsza kasa fiskalna dostępna na rynku – objaśnia Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Posnet Mobile HS EJ sprawdzi się w handlu obwoźnym, pracy biurowej czy na niewielkiej przestrzeni sklepowej. Atrakcyjne wymiary sprawiają, że kasa mieści się w samochodowym schowku, damskiej torebce, a nawet – w kieszeni marynarki.

Czytaj więcej o Posnet Mobile HS EJ na stronie produktu.

Posnet Neo XL EJ – systemowa kasa fiskalna do zadań specjalnych

posnet-neo-xl-ej

Model Neo XL EJ z kolei został stworzony do pracy w rozbudowanych przedsiębiorstwach, dysponujących szerokim asortymentem i cechujących się dużym natężeniem ruchu. Kasa łączy w sobie możliwość wykonywania kilku zadań naraz z odpornością na intensywną eksploatację oraz sprawną i szybką pracą.

Wbudowane interfejsy pozwalają na podłączenie kasy fiskalnej do sieci LAN i bezproblemową współpracę z wieloma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, np. czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, szufladą na pieniądze czy terminalem płatniczym. Posnet Neo XL EJ zapisuje elektroniczną kopię paragonów. Przy rozbudowanej bazie towarowej kasa daje pozwala na wprowadzenie nawet 60 000 elementów oferty.

Rozbudowana, intuicyjna w obsłudze klawiatura także została zaprojektowana tak, żeby maksymalnie ułatwić pracę. Dzięki możliwości zdefiniowania 104 skrótów można szybko i sprawnie sprzedawać wybrane produkty i usługi albo łatwo dostać się do konkretnych funkcji (np. wykonanie raportu dobowego lub miesięcznego).

Czytaj więcej o Posnet Neo XL EJ na stronie produktu.

Współczesne technologie rozwijają się w niezwykłym tempie, co jest spowodowane przede wszystkim rosnącymi oczekiwaniami przedsiębiorców. Przedsiębiorcy stawiają czoła różnym sposobom prowadzenia działalności, warunkom pracy, stopniom rozbudowy firm, a nowoczesne systemy sprzedażowe stanowią odpowiedź na każdy z tych aspektów.

Polecamy również:
Rodzaje kas fiskalnych

One Comment on “Kasy fiskalne Posnet – technologia sprzedaży na miarę XXI wieku!”

  1. Ważną sprawą jest także moim zdaniem dobór odpowiedniej kasy ze względu na długość rolki kasowej jaka wchodzi do kasy czy drukarki. Sami mamy kasę do której wchodzą rolki kasowe o długości 30m. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmian papieru jeszcze częściej, a wiem, że są kasy gdzie wchodzi max 15m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com