Kalendarz od TELEGRAPH – piękno i jakość w jednym wydaniu!

Rodzinne wydawnictwo, którego pasją jest produkcja kalendarzy do Telegraph. Od ponad 30 lat dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były najwyższej jakości i dopracowane w nawet najmniejszym calu. Poszukujesz kalendarzy książkowych, a może trójdzielnych? Zapoznaj się z ofertą i wybierz kalendarz dla siebie!

Kalendarze trójdzielne – praktyczna dekoracja do Twojego wnętrza

Kalendarze pełnią funkcję nie tylko praktyczną i informacyjną, ale także dekoracyjną. Umieszczenie ich w naszych domach, mieszkaniach czy biurach jest idealnym pomysłem na poradzenie sobie z problemem pustych, nudnych ścian. Co więcej, kalendarze trójdzielne znacząco różnią się od pozostałych tym, że posiadają trzy kartki do zrywania. Za każdym razem gdy potrzebujemy sprawdzić plany na kolejny miesiąc bądź co wydarzyło się w poprzednim, nie musimy przewracać kartek i marnować czasu na szukanie. Wszystkie trzy miesiące – poprzedni, aktualny i następny są zawsze widoczne. Praktyczne prawda? Z tego względu gdy często planujemy coś do przodu, na przykład: dostawy w firmie lub wyjazdy służbowe ten rodzaj kalendarza sprawdza się idealnie. Oprócz tego TELEGRAPH tworzy kalendarze z pasją i z myślą o zadowoleniu swoich klientów, dlatego główka, czyli jego górna część może być personalizowana. Istnieje możliwość wyboru grafiki do główki z bazy zdjęć, którą oferuje firma, ale także jeżeli masz własny pomysł i chcesz, by wykorzystano Twój projekt – żaden problem! Stworzymy dla Ciebie indywidualny kalendarz!

Poznaj szeroką oferta Wydawnictwa Telegraph

Kalendarze stały się świetnym pomysłem na prezent m.in.: dla nowych pracowników, rodziców spodziewających się dziecka czy nastolatka odliczającego do swoich 18 urodzin. Wielu z nas na coś niecierpliwie czeka lub po prostu posiada liczne plany, które nie w sposób zapamiętać. W tym celu ofertę TELEGRAPH wzbogacono o spersonalizowane kalendarze m.in. książkowe, plakatowe, biurowe lub trójdzielne. Oprócz tego każdy ma możliwość zamówić swój własny, indywidualny projekt! Idealny prezent prawda? Kalendarz ze zdjęciem przedstawiającym miejsce, w którym zaplanowaliście podróż poślubną, a może wakacje? Umil czekanie spersonalizowanym kalendarzem od TELEGRAPH. Poszukujesz innych wyrobów papierniczych? Na stronie internetowej marki oraz po kliknięciu w link: https://telegraph.com.pl/ dostępnych jest wiele artykułów papierniczych wraz z usługami z nimi związanymi.

 

Polecamy:
Wynajem naczep – 5 zalet takiego rozwiązania dla firm
Outsourcing pracowniczy – charakterystyka i zastosowanie
Lajki na FB — jak zdobyć ich więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com