Jednorazowe i ekologiczne – czemu nie!

Organizowanie różnego rodzaju spotkań na świeżym powietrzu czy też obsługa cateringowa zleceń, mogą wymagać konieczności użycia naczyń jednorazowych. Jest to rozwiązanie niedrogie, naczynia tego typu są lekkie i łatwo je przewieźć na miejsce przeznaczenia, zarówno z zawartością jak i bez niej. Coraz częściej są one wykonywane z tworzyw biodegradowalnych, co ma dobry wpływ na naszą planetę. Warto więc po nie sięgać, gdy inne rozwiązania nie są dostępne – z różnych powodów.  

  1. Lekkie oraz niedrogie kubki plastikowe
  2. Talerze jednorazowe dla wszystkich

Lekkie oraz niedrogie kubki plastikowe

Jednym z najczęściej używanych naczyń jednorazowych są różnorodne kubki plastikowe. W ich poszukiwaniu bardzo pomocny może się okazać Internet. Znajdziemy tam sporo miejsc, w których bez trudu nabędziemy tego typu pojemniki na napoje. Kubki plastikowe charakteryzują się zróżnicowanym designem, kolorystyką, pojemnością, itp. Możemy także nabyć kubki w całości wykonane z tworzyw biodegradowalnych, dzięki czemu nie będziemy produkować śmieci. Lekkie kubki łatwo jest wrzucić do samochodu czy też do plecaka i przetransportować tam, gdzie ich potrzebujemy. W sklepie internetowym opakowanianawynos.pl kupimy takie naczynia w zestawach po pięćdziesiąt lub sto sztuk już za kilka złotych. Taki zapas kubków na pewno pozwoli nam na zorganizowanie urodzin w plenerze, czy też niewielkiego szalonego przyjęcia na plaży. Kubki przydadzą się także dużym firmom, które zajmują się cateringiem na co dzień i potrzebują ich o wiele więcej. 

Talerze jednorazowe dla wszystkich

Dobrym rozwiązaniem o charakterze plenerowym są także ekologiczne talerze jednorazowe, które też nabędziemy w wyżej wymienionym sklepie. Aby się zapoznać z ich szeroką ofertą, wystarczy wejść na stronę: https://www.opakowanianawynos.pl/194-talerze-z-trzciny-cukrowej. Talerze wykonane z trzciny cukrowej charakteryzują się tym, że są w stu procentach biodegradowalne. Dodatkowo bardzo dobrze sprawdzają się w kontakcie z jedzeniem i mogą być wspaniałą alternatywą dla talerzy z plastiku lub styropianu. Talerze te są produkowane w różnych gabarytach, a więc znajdziemy tu talerze, na których podamy obiad czy też, np. półmiski na zakąski, itp. Są sztywne, odporne na wilgoć a także temperaturę, więc na pewno sprawdzą się na każdym przyjęciu. Warto więc sięgać po rozwiązania coraz to nowocześniejsze oraz bardziej przyjazne środowisku. Zwłaszcza jeśli nie są to najdroższe opcje, a ich posprzątanie po urodzinach na leśnej polanie, będzie czynnością nieskomplikowaną, którą przeprowadzimy w kilka minut. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com