Jak zwiększyć popularność firmy? Przykład Krakowa

Kraków jest stolicą Małopolski, przez co daje szansę rozwoju zawodowego dla wielu firm, niezależnie od branży. W dziedzinie nowych mediów, kiedy to Internet odgrywa znaczącą rolę warto zadbać o swój wizerunek w sieci. Dlatego też w rozmowie z ekspertem od tworzenia stron www, Katarzyną Sikorską współpracującą z Krakowską firmą projektującą witryny (więcej o hauerpower), zwrócimy szczególną uwagę na rolę strony internetowej firmy.

Po co tworzyć stronę internetową firmy?

Katarzyna Sikorska: Strona internetowa jest wizytówką przedsiębiorstwa. Informuje ona wszelkich klientów o profilu działalności, a także przedstawia formy kontaktu z przedsiębiorstwem, dzięki czemu klient może bez żadnego problemu nawiązać kontakt z pracownikami placówki.

W sieci można znaleźć wiele stron internetowych firm o podobnym profilu działalności, jak więc wybrać najodpowiedniejszą dla nas? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Katarzyna Sikorska: Faktem jest, że Internet jest źródłem informacji o firmach działających w Krakowie, co może nastręczyć wielu wątpliwości przy wyborze odpowiedniej placówki dla nas. Dlatego też porównując ofertę interesujących nas firm warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Podstawą jest profil działalności oraz oferta, jaką posiada dana instytucja. Nie wszystkie placówki posiadają w swej ofercie interesujące nas usługi, a ich cena może również znacznie się różnić. Cenną wskazówką mogą okazać się opinie dotychczasowych klientów, które znajdziemy na części stron internetowych. No i oczywiście ważną rolę-choć często nieświadomie- odgrywa wizualna część strony internetowej. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, wygląd strony www może podświadomie wpłynąć na ostateczną decyzję o wyborze konkretnej instytucji.

Na co więc zwrócić uwagę tworząc stronę www swojej firmy?

Katarzyna Sikorska: Pierwszą i zasadniczą sprawą jest motyw przewodni. Ważne, aby był on w zgodzie z ogólną działalnością i koncepcją firmy. Ważne, aby wszystkie jej elementy były spójne i tworzył harmonijną całość. Dużo większe wrażenie niż krzykliwe wzory zrobią na kliencie gustowne wykończenie i delikatne elementy wykończenia. No i treść- ważne, aby była prosta w przekazie, zwięzła i zawierała najważniejsze informacje. Zbyt duża treść zniechęci klienta do zapoznawania się z przerostem informacji, co może zniechęcić do skorzystania z usług danego przedsiębiorstwa. Dlatego warto wyłowić tylko najważniejsze informacje i umieścić je w sposób widoczny na stronie www firmy.

Jedno z ważniejszych pytań- jak stworzyć stronę internetową firmy? Jak wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron www w Krakowie?

Katarzyna Sikorska: W Krakowie znajdziemy naprawdę sporo firm zajmujących się produkcją stron internetowych. Przede wszystkim warto zapoznać się z ofertą firmy, ale również sposobem pracy danej firmy. Warto zadać pytania: czy firma tworząc stronę internetową liczy się z sugestią i oczekiwaniami klienta? Jak długi jest czas oczekiwania na realizację zlecenia? Dobrym sposobem jest również zapoznanie się z dotychczasowymi pracami firmy tworzącej strony internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com