Jak sprytnie zwiększyć pojemność szaf w biurze?

Aranżacja biura powinna zostać dobrze przemyślana. Zanim kupimy gotowy zestaw mebli lub ogromne szafy, przygotowywane na wymiar, zastanówmy się, do czego mają nam one służyć. Zagracone meblami biuro nie będzie korzystnie wpływało ani na efektywność pracy, ani na przyjemną atmosferę. Co ciekawe, inwestując w szafy, gdy te staną się dla naszych dokumentów zbyt ciasne, nie musimy wymieniać ich na większe. Wystarczy wykorzystać kilka meblowych trików.

WSZYSTKO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Dobrze jest wprowadzić do biura różnorodne meble. Tradycyjne, duże szafy biurowe, są praktycznym rozwiązaniem. Możemy w nich nie tylko przechowywać dokumenty, teczki i segregatory, ale i płaszcze, parasole, itp. Warto jednak oddzielić ważniejsze teczki, od rzeczy codziennego użytku, kawy i herbaty. Z tego względu, nie zaopatrujmy się w jedną, dużą szafę. Zainwestujmy w różnorodne regały biurowe. To praktyczny sposób na zwiększenie powierzchni do przechowywania, a dodatkowo może być to element ozdobny dla naszego gabinetu. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli regałów. Te otwarte, polecamy przede wszystkim na książki, z których często się korzysta. Taki mebel wymaga systematycznego czyszczenia, ponieważ na półkach oraz ich zawartości będzie gromadził się kurz. Kolejną opcją są regały ze szklanymi lub przeszklonymi drzwiami. Te wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Dodatkowo, wystarczy jedno spojrzenie, abyśmy wiedzieli czy segregator/teczka/książka, której szukamy znajduje się na którejś z półek. Dodatkowo zawartość chroniona jest przed kurzem. Jest jeszcze jedna możliwość – to regały zamknięte z drewnianymi drzwiami, lub wykonanymi z płyty. W tego typu meblach, ich zawartość chroniona jest nie tylko przed kurzem, ale i światłem, dzięki czemu dokumenty nie będą blaknąć.

GDY BRAKUJE POWIERZCHNI

W biurze zazwyczaj mamy ograniczoną powierzchnię. Gdy nie chcemy jej zagracać kolejnymi regałami, szafami i kontenerami, warto pomyśleć o nadstawkach. To małe szafki biurowe, które mogą zostać ustawione na szafie lub regale. Dzięki temu, zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie dokumentów. Taka nadstawka nie musi się wyróżniać. Można dobrać taką, która odcieniem, fakturą i wykończeniem, przypomina mebel podstawowy. Dzięki temu, razem stworzą spójną całość. W ten sposób odświeżamy wnętrze i dajemy naszym szafom drugie życie.

W ofercie sklepu Lobby znajduje się wiele modeli szafek, szaf i regałów. Nasi klienci mogą wybierać ich barwę z dostępnej palety, bez wpływu na cenę. Znajdują się u nas meble proste, ze zdobieniami, perforacjami, przeszklone, narożne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com