Jak realizuje się przelew na Ukrainę za pomocą Perekaz24?

Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się kwestiami przelewów międzynarodowych, Na pewno wiesz, że przez długi czas był to proces skomplikowany, czasochłonny, a dodatkowo obarczony ryzykiem trafienia na oszustów. Czasy się zmieniły i dzisiaj każdy może szybko i bezproblemowo zrealizować  transfer pieniędzy na Ukrainę za pomocą serwisu Perekaz24.

Przelew na Ukrainę: szybko, tanio, bezproblemowo

Żeby zrealizować przelew na Ukrainę za pomocą serwisu Perekaz24 wystarczy kilka prostych kroków:

  • Przejść szybką rejestrację online, podając wymagane dane osobowe, których firma zobowiązuje się skutecznie chronić;
  • Wybrać sposób realizacji przelewu i odbioru przelanych pieniędzy przez odbiorcę;
  • Zlecić przelew.

Pieniądze trafią na kartę odbiorcy w ciągu zaledwie kilku minut. Możesz również zrobić przelew, który odbiorca odbierze w jednym z 3500 punktów Perekaz24, zlokalizowanych w różnych ukraińskich miastach.

Jak przesłać pieniądze na Ukrainę i nie trafić na oszustów?

Firma Perekaz24 działa legalnie zarówno na Ukrainie, jak i w Unii Europejskiej. Uzyskała tę możliwość po przejściu skomplikowanego procesu weryfikacji i otrzymaniu zgód odpowiednich instytucji, a więc każdy klient może być pewny, że przekazywana kwota nie zgubi się w drodze, a odbiorca na czas dostanie swoje pieniądze.

Prawidłowa rejestracja umożliwia ponadto przelew z Polski na Ukrainę nie tylko w hrywnach, ale także dolarach amerykańskich i euro. Wszystko jest zorganizowane w taki sposób, by klienci 24/7 mogli wysyłać i odbierać środki, a dodatkowo by realizacja przelewów nie miała znacznych ograniczeń:

  • Prowizja za usługę wynosi tylko 1,5%;
  • Dzienne limity są bardzo wysokie i wynoszą 2 tys. dolarów amerykańskich;
  • Co miesiąc można przelewać nawet 8 tys. dolarów amerykańskich;
  • Minimalna kwota, którą można wysłać to 10 hrywien lub 1 dolar amerykański;
  • Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Perekaz24 jest zatem świetnym rozwiązaniem, by systematycznie przelewać do swoich krewnych i przyjaciół znaczne kwoty z Unii Europejskiej na Ukrainę nie ponosząc dużych kosztówt i nie oczekując kilka dni, aż przelew dotrze. A dodatkowo nie obawiając się oszustów i przekazując pieniądze z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnym dniu tygodnia i o dowolnej godzinie! Upewnij się sam, jakie to jest łatwe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com