Jak pozyskać opinie na Facebook?

Opinie na Facebook to doskonały sposób na promocję własnego biznesu i dotarcie do potencjalnych klientów ze swoimi produktami lub usługami. Dziś konsumenci podejmują coraz bardziej świadome decyzje zakupowe, którym towarzyszy sprawdzenie sprzedającego, a to najczęściej poprzez wyszukanie informacji pozostawionych przez innych kupujących. Potrafią one być nieocenionym źródłem wiedzy na temat zalet produktu, profesjonalizmu sprzedawcy i poziomu jego usług. Biorąc pod uwagę, że dla wielu osób takim podstawowym źródłem informacji jest Facebook – w Polsce korzysta z niego blisko 17 milionów użytkowników – mając firmę nie możesz nie wykorzystać takiego potencjału!

Jak dostawać dobre opinie na fanpagu

Jak sprawić, by klienci chcieli pozostawiać opinie na Twoim firmowym fanpagu i aby były one jak najlepsze?

  • Przywiązuj wagę do jak najwyższej jakości usług i produktów. To absolutna podstawa, gdyż jakiekolwiek zaniedbanie pod tym względem spowoduje, że klient może zostawić Ci opinię niekorzystną, która będzie tylko działała na Twoją szkodę.
  • Nie obawiaj się prosić klientów o pozostawienie opinii – praktyka pokazuje, że takie prośby są bardzo skuteczne.
  • Zwróć się do klienta o pozostawienie opinii jak najszybciej po wykonaniu usługi. Jeżeli klient jest zadowolony po skorzystaniu z Twoich usług, jego zadowolenie I emocje z tym związane na pewno znajdą wyraz w wystawionej dla Ciebie rekomendacji. Niestety im więcej czasu upłynie, tym szanse na taką bardzo pozytywną i pełną entuzjazmu opinię maleją.
  • Nie zapomnij podziękować za otrzymaną recencję – klient musiał poświęcić chwilę czasu na jej napisanie, warto więc okazać mu wdzięczność i podkreślić jak ważne jest dla Ciebie jego zadowolenie.
  • Zainwestuj w zakup opinii. Budowanie wizerunku w Internecie to wyjątkowo żmudny i czasochłonny proces, na którego efekty trzeba nieraz czekać miesiącami. Ale jest sposób, aby skutecznie go przyspieszyć. Wystarczy kupić opinie na Facebookw specjalizującym się w takich usługach sklepie. Zakupione opinie pochodzą z z pełnych profili, posiadających około 2-3 letnią historię, a co najważniejsze, o treści opini decydujesz Ty.

Liczne korzyści z posiadania opinii na Facebooku

Ilość opinii, a także ich treść znajduje bezpośrednie przełożenie na Twoje obroty finansowe. Klienci znacznie chętniej decydują się na zakup u sprawdzonego sprzedawcy. Opinie potwierdzają Twoją wiarygodność i powodują wzrost zaufania do Ciebie jako sprzedającego. Tym bardziej więc nie zwlekaj i jeszcze dziś postaraj się wdrożyć powyższe wskazówki, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę.

 

 

Polecamy:
Jak poradzić sobie z problemami z toaletą w lokalach usługowych? Sięgnij po sprawdzone metody
Dobrze dobrany program TMS – spedycja na najwyższym poziomie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com