Jak modnie nosić kamizelkę futrzaną? Porady dla kobiet sukcesu!

Kamizelka z naturalnego futra, jeśli jest prawidłowo noszona, jest w tym sezonie filigranowym, najmodniejszym kawałkiem stylizacji, który nieco nawiązuje do stylu boho, ma w sobie też sporo francusko-dziewczęcego szyku. Przestrzegaj tych prostych zasad i ciesz się spojrzeniami koleżanek i przyjaciółek, które nie są na tyle śmiałe, aby samym spróbować wyglądać tak szałowo. Tak, to wymaga modnego wyczucia, aby nosić kamizelkę z naturalnego futra z pewnością siebie, ale jeśli nosisz ją dobrze, będziesz czerpać z tego naprawdę wielką przyjemnością i zadasz szyku.

Jak nosić futrzaną kamizelkę?

Przede wszystkim nie ulegaj pokusie noszenia swojego futrzanego przyjaciela mody pod płaszczem lub kurtką. Piękno kudłatej kamizelki polega na tym, że twoje ramiona, zamknięte w długim rękawie lub lnianej bluzce, automatycznie wydają się mniejsze. Aby stworzyć tę magiczną sztuczkę zręcznościową, konieczne jest zestawienie grubej kamizelki z twoimi ramionami. W tej sytuacji, nawet jeśli twoje ramiona nie są chude i nie są wyszczuplone, pojawiając się tuż obok grubej kamizelki – będą się takie wydawać.

Jeśli jesteś drobna, chroń swoją cenną zaletę. Wybierz kamizelkę, która zatrzymuje się przy kości biodrowej lub, co najmniej, w górnej części uda, tak aby noga wyglądała na dłuższą niż jest w rzeczywistości. Filigranowe kobiety również muszą być świadome skali kamizelki. Większość kamizelek z naturalnego futra jest cięta po bokach, przez co mogą nieco zmniejszyć i tak małą sylwetkę. Aby tego uniknąć, koniecznie poszukaj pasków w talii, aby stworzyć iluzję talii lub dołącz jakiś swój ulubiony pasek z lekko dopasowaną kamizelką. Pomaga również sprawdzenie rozmiaru pach. Mniejsze otwory wyglądają elegancko i pomagają utrzymać kamizelkę z dala od przytłaczającego futra dla filigranowej figury drobnych kobiet.

Weź pod uwagę skalę futra przy wyborze kamizelki. Czy chcesz nosić długie, puszyste sztuczne futro? Poza tym, musisz wybierać z ostrożnie, jeśli masz ograniczony budżet. Mimo iż sztuczne futro przeszło długą drogę konkurując z wieloma luksusowymi opcjami na rynku, jeśli nie jesteś selektywna możesz trafić na coś naprawdę niskiej jakości. Być może właśnie wtedy wysokiej jakości kamizelka korczak i syn z naturalnego futra od będzie od razu dużo lepszym wyborem. Taka opcja zawsze wygląda dużo bardziej ekskluzywnie.

Naturalne futro jest naturalnym przyjacielem dżinsu i butów, ale dobrze się układa także z innymi elementami garderoby, jeśli umiejętnie to wszystko połączysz w jedną całość. Na przykład połącz futrzastą kamizelkę z sukienką, rajstopami i butami, wtedy stanie się idealnym wykończeniem, które sprawia, że całość wyglądać będzie naprawdę swobodnie. Taki outfit będzie odpowiedni nawet na biznesowe spotkanie.

Futro również wygląda elegancko z maxi. I dobrze łączy się z ołówkową spódnicą i koszulką lub bluzką. Klucz do obu opcji? Aby uzyskać taki wygląd, postaw na klimat boho, a nie czerwony dywan. Sukienka maxi lub spódnica z butami i kamizelką da Ci wygląd rosyjskiej księżniczki. Łącząc kamizelkę z ołówkową spódnicą, postaraj się o to, by pozostała część wyglądała na dość prostą i monochromatyczną dla uzyskania kobiecej wariacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com