Intuicyjne oprogramowanie do fakturowania firmy Mega-Tech

Firma Mega-Tech powstał w 2008 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. W swojej ofercie posiada m. in. programy do fakturowania, których zestawienie wraz z opisem przedstawiamy poniżej.

Faktura Small Bussiness

Program dla małych i średnich firm, nawet tych, które są zwolnione z VAT-u. Posiada kartotekę klientów i towarów, co znacznie ułatwia pracę. Dzięki niemu możemy wystawić: fakturę, fakturę w walucie obcej, fakturę uproszczoną, fakturę PRO-formę, fakturę zaliczkową, fakturę końcową, fakturę MK – metoda kasowa, fakturę MARŻA, fakturę ZŁOM, fakturę korektę, refakturę i paragon fiskalny. Można również tworzyć faktury cykliczne.

Program ma możliwość pobierania danych z GUS-u, dzięki czemu po wprowadzeniu NIP-u firmy dane same się uzupełniają. Może być stosowany równocześnie na wielu stanowiskach. Ma możliwość współpracy z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Dokumenty firmowe możemy dowolnie dostosowywać (np. przez wczytanie pieczątki firmowej czy loga, zmianę czcionki, wyświetlanie tylko interesujących nas danych itd.). Dzięki niemu interesujące nas dokumenty możemy wysyłać mailem, zapisywać dane w postaci eArchiwum (zdalna kopia bezpieczeństwa) oraz tworzyć interesujące nas analizy i statystyki. Program kosztuje 200 zł, wraz z roczną aktualizacją i pomocą techniczną (później aktualizacja i pomoc techniczna to koszt 70 zł).

Faktura Small Bussiness HANDEL

Program również dla małych i średnich firm do wystawiania faktur, lecz z gospodarką magazynową. Pozwala na wystawianie dokumentów takich jak: faktura, faktura w walucie obcej, faktura pro-forma, faktura zaliczkowa, faktura końcowa, faktura MK, faktura MARŻA, faktura ZŁOM, faktura WDT, fakturę Exportowa, faktura wewnętrzna, faktura korygująca, faktura uproszczona, refaktura, paragon fiskalny i dowód sprzedaż. Prócz kartoteki klientów i towarów ma również kartotekę zakupów.

Pozwala ona na wprowadzanie faktur i rozrachunków zakupionych towarów, automatyczne generowanie PZ co pozwala na dodanie ich do magazynu. Ułatwia to kontrolę nad zasobami magazynu i rozrachunkami z dostawcami, a także pracę księgowości. W programie mamy możliwość tworzenia tzw. kompletów. Pozwala to na ukrycie pod jedną nazwą różnych produktów, które odejmowane są z magazynu po wpisaniu kompletu.

Mamy również możliwość obsługi stanów magazynowych, tworzenia dokumentów kasowych i po wcześniejszym odpowiednim przygotowaniu obsługi sklepu internetowego. Program również pobiera dane z GUS-u, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych, a także wysyła dokumenty na skrzynkę mailową. Dzięki możliwości nadawania rabatów, możemy każdemu klientowi nadać inny rabat w zależności np. od tego, jak dużo u nas kupuje. Mamy również możliwość dostosowania programu do własnych potrzeb, tworzenia analiz i raportów, wystawiania faktur cyklicznych oraz tworzenia kopii zapasowej. Cena programu to 300 zł wraz z darmową roczną aktualizacją i pomocą techniczną (ich przedłużenie na następny rok to koszt 100 zł).

Faktura RR Small Business

To program dla przedsiębiorców, którzy kupują kupują od rolników ryczałtowych. Każdą taką transakcję muszą udokumentować fakturą RR. Dokument taki musi być wystawiony w dwóch egzemplarzach i powinien zawierać: imię i nazwisko (lub nazwę albo nazwę skróconą) oraz adres, numer identyfikacji podatkowej lub PESEL, numer dowodu osobistego dostawcy (datę jego wydania i nazwę organu wydającego), datę nabycia oraz wystawienia, numer faktury, nazwy nabytych produktów rolnych i ceny jednostkowe produktów. Za pomocą tego programu uporządkujemy dane kontrahentów i dzięki temu na pewno nie pomylimy ani nie zapomnimy o żadnych z nich, a dokument będzie wartościowy. Program kosztuje jedyne 51 zł i w tej cenie otrzymujemy dożywotnią licencję przypisaną do NIP-u naszej firmy oraz pomoc techniczną i niezbędne aktualizacje.

Wszystkie programy posiadają bardzo prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawet mało zaawansowany użytkownik da sobie radę. Ważne jest również to, że każdy program posiada darmową wersję DEMO, dzięki czemu możemy sprawdzić działanie każdego z nich bez ponoszenia żadnych kosztów.

Programy możesz nabyć na stronie www.mega-tech.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com