Instrument inwestycyjny binance coin — przegląd

Narzędzie inwestycyjne binance coin (lub BNB) zostało stworzone w 2017 roku jako token użytkowy do obniżenia opłat transakcyjnych w systemie. Pierwotnie wydawany jako token ERC20, Binance Coin stał się natywnym tokenem łańcucha bloków Binance Chain. Binance Coin ma obecnie wiele zastosowań, w tym opłacanie kosztów podróży (takich jak rezerwacja hoteli i lotów), kupowanie wirtualnych prezentów, dokonywanie zakupów kartą kredytową i wiele innych.

Recenzja Binance Coin: kluczowe funkcje

Zanim zaczniesz mówić o Jak kupić Binance Coin, powinieneś zrozumieć, jak działa system jako całość. Binance — jest dziś jedną z najlepszych giełd kryptowalut. Prowadzony przez charyzmatycznego lidera Changpenga Zhao system działa z powodzeniem od ponad trzech lat. W tym czasie Binance zdołało stać się jednym z najbardziej innowacyjnych i otwartych centrów innowacji kryptograficznych. Poniżej wymieniono główne cechy Binance:

 1. Ponad 180 par kryptowalut. Binance to jedna z największych giełd altcoin z jednym z najlepszych zestawów aktywów zbywalnych.
 2. Binance Fiat Gateway. Binance umożliwia natychmiastowy zakup bitcoinów i innych walut fiducjarnych za pomocą kart bankowych, sald gotówkowych i innych metod płatności.
 3. Niskie opłaty transakcyjne. Ta metryka na Binance ma jeden z najniższych wyników w branży.
 4. Obsługa wielu platform. Binance jest dostępne za pośrednictwem platformy internetowej, aplikacji mobilnych na Androida i iOS oraz klientów na komputery stacjonarne dla macOS i Windows.
 5. Kontrakty terminowe na Binance z dźwignią do 125x i handlem z depozytem zabezpieczającym z dźwignią do 3x.
 6. Obsługa klienta 24/7. Binance posiada dedykowane centrum pomocy, w którym możesz skontaktować się z pomocą techniczną.
 7. Wyrzutnia Binance. Wszyscy klienci Binance mogą uczestniczyć w jego Initial Exchange Offers (IEO). Binance IEO należą do najbardziej dochodowych w branży.
 8. Finanse Binance. Binance obsługuje również zakłady, pożyczki kryptograficzne i inne sposoby generowania pasywnego dochodu z dowolnych aktywów.

Innymi słowy, Binance to jedna z najbardziej innowacyjnych giełd kryptowalut na rynku. Twórcy Binance nieustannie pracują nad ulepszeniem wewnętrznego ekosystemu i popularyzacją wykorzystania kryptowalut na całym świecie. Ta giełda jest świetną opcją na kup BNB lub jakąkolwiek inną monetę, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

W odróżnieniu od giełd kryptowalut jak Binance, platforma inwestycyjna Handel Pro pozwala na handel kryptowalutami w parze z dolarem bez konieczności posiadania i zakupu kryptowalut. Dźwignia finansowa pozwala też na wielokrotne zwiększenie kapitału inwestycyjnego.

Korzyści z Binance Coin

Kryptowaluta Binance Coin (BNB) została stworzona jako token giełdowy oparty na Ethereum blockchainie. Należy rozumieć, że binance coin kurs zależy od wielu czynników zewnętrznych oraz od popytu na giełdzie. W ramach platformy transakcyjnej te cyfrowe pieniądze mają na celu zwrócenie uwagi na giełdę w krótkim okresie. W dłuższej perspektywie giełda planuje przejść na zdecentralizowaną sieć szkieletową blockchain. Kryptowaluta Binance Coin spełnia główne parametry pełnoprawnego pieniądza cyfrowego, jednak twórcy zmienili szereg kluczowych aspektów. Poniżej przedstawiamy główne zalety Binance Coin:

 • Wiodący na świecie silnik dopasowujący Binance obsługuje do 1 400 000 zamówień na sekundę. Gwarantuje to, że proces handlu jest tak szybki i bezpieczny, jak to tylko możliwe.
 • Handel z Binance jest łatwy. Wystarczy kilka kroków, aby natychmiast kupić Binance Coin.
 • Miliony użytkowników z całego świata ufają systemowi.
 • Binance to najbardziej płynna giełda kryptowalut na świecie, na której odbywają się nie tylko handluj binance coin, ale także inne rodzaje inwestycji.

Giełda kryptowalut Binance wyróżnia się podwyższonym poziomem bezpieczeństwa oraz znaczną szybkością przetwarzania danych. Tworzenie własnych cyfrowych pieniędzy pozwoli platformie transakcyjnej zająć jedną z wiodących pozycji w sferze cyfrowej dzięki szybkim transakcjom i niezawodnemu przechowywaniu aktywów. Użytkownicy, którzy kupują Binance Coin, uzyskują dostęp do pewnych zniżek na transakcje na rynku, które obejmują opłaty za konwersję i wypłaty, opłaty za wystawienie i inne opłaty. Wysokość rabatu uzależniona jest od okresu zakupu Binance Coin – do 50% w pierwszym roku i podwajanie tego wskaźnika w każdym kolejnym roku.

Jednocześnie, handel rozmaitymi kryptowalutami w parze z walutą Fiat posiada mniej ograniczeń i daje nieskończone możliwości do zarabiania. Spróbuj handlować na platformie Handel Pro.

Przewidywanie ceny monet Binance

Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z opiniami na binance coin opinie, aby mieć pojęcie o tym narzędziu. Tącznie wyemitowano 200 mln tokenów binance, a ich kopanie i dodatkowa emisja nie są planowane. Z tej liczby 80 milionów BNB jest własnością deweloperów, 100 milionów sprzedano w ramach początkowej sprzedaży monet, a 20 milionów zostało zarezerwowanych przez twórców kryptowaluty dla partnerów projektu.

Twórcy Binance Coin nie pozycjonują swojej kryptowaluty jako zamiennika dla Bitcoina lub Ethereum. Na początkowym etapie jedyną korzyścią, jaką otrzymali posiadacze tokenów BNB, było 50% zniżki na wypłatę prowizji handlowej. Model przewidywał coroczną redukcję rabatu na prowizję, aż do jego całkowitego zniesienia w piątym roku istnienia kryptowaluty.

 • Firma nieustannie pracuje nad zwiększeniem popularności swojej kryptowaluty, która służy do:
 • Dokonywanie regularnych płatności;
 • Płatności za towary lub usługi;
 • Zarabianie poprzez wykonywanie różnych zadań (Storm);
 • Pożyczki kryptograficzne. Platforma ETHLend udziela pożyczek, a tokeny Binance Coin działają jako zabezpieczenie;
 • Zarabianie na transakcjach spekulacyjnych.

Twórcy zastosowali model deflacyjny. Część tokenów BNB znajdujących się w wolnym obiegu jest regularnie wymieniana, monety te są niszczone. W związku z tym, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na kryptowalutę Binance Coin, liczba dostępnych do zakupu tokenów maleje. Dzięki temu cena Binance Coin będzie w przyszłości rosła. Przy wykupie i spaleniu BNB 20% dochodu z giełdy kryptograficznej jest przydzielane kwartalnie. W związku z tym planowane jest zmniejszenie liczby monet o połowę – do 100 mln BNB.

Posłowie

Wydobywanie BNB jest niemożliwe, a koszt monet bezpośrednio zależy od tempa rozwoju giełdy. Deweloperzy planują stworzyć funkcjonalną zdecentralizowaną platformę transakcyjną z możliwością natychmiastowej wymiany aktywów, handlu spot i wykorzystania transakcji futures. Prognoza analityków dotycząca dalszego kosztu tokena będzie miała stabilną stawkę. Większość ekspertów jest przekonana, że ​​przy połączeniu dużej konkurencji i wąskiego zakresu celów nie należy oczekiwać gwałtownego wzrostu wartości tokena. Taka moneta trudno konkurować z pełnoprawnymi kryptowalutami, a jej wartość może znacząco wzrosnąć tylko wtedy, gdy giełda dokona przełomu gospodarczego.

Inwestuj w kryptowaluty na Handel Pro teraz!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com