Impreza integracyjna dla pracowników nad wodą

Relacje między pracownikami to jeden z głównych filarów dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Impreza integracyjna oprócz korzyści płynących z poprawy jakości komunikacji, może również wpływać pozytywnie na niwelowanie stresu oraz podniesienie poczucia przynależności do firmy. Przy okazji wspólnego wypoczynku i zabawy warto również poświęcić czas na szkolenia – szczególnie z obszaru kompetencji interpersonalnych.

Imprezy integracyjne

Sposobów na imprezę integracyjną dla pracowników jest wiele. Czas spędzony nad wodą to szczególnie dobry pomysł latem. Spotkania przy ognisku, nad jeziorem, wspólny wypad nad morze oraz aktywny wypoczynek to zawsze strzał w dziesiątkę. Parasailing, spływ kajakowy, kitesurfing, a nawet nurkowanie to świetne propozycje na ekscytujące chwile, które wszyscy będą długo pamiętać.

Impreza firmowa – najlepszy sposób na dobre relacje między pracownikami

Nietypowy pomysł

Spośród wielu możliwości, jakie daje nam organizacja imprezy w pobliżu akwenu wodnego możemy wyróżnić aktywne oraz wypoczynkowe. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć te dwa rodzaje spędzania czasu tak, by każdy mógł wybrać co jest dla niego najbardziej odpowiednie. Pracownikom można zorganizować luksusowy rejs zagraniczny, imprezę wędkarską, żeglarską, bal w morskim stylu (oczywiście nad morzem, z morskim chrztem oraz konkurencjami sprawnościowymi). Bardziej dynamiczne atrakcje to np.

  • Kitesurfing (również kiteboarding) to sport wodny, który może być uprawiany zarówno na akwenach słodkowodnych, jak i morskich, jest odmianą surfingu i można w nim znaleźć duże podobieństwa do windsurfingu – szczególnie pod względem technicznym. Kitesurfing, to „szusowanie” po wodzie na desce. Rolę żagla pełni tu umocowany do surfera na specjalnej uprzęży latawiec.
  • Parasailing, polegający na lataniu nad wodą na spadochronie przymocowanym do motorówki.
  • Rafting jest turystyczną odmianą spływu rzecznego, przy użyciu tratw, łodzi, pontonów, kajaków itp.
  • Narty wodne, nurkowanie, siatkówka plażowa, przejażdżka motorówką, żaglówką lub spływ kajakowy.

One Comment on “Impreza integracyjna dla pracowników nad wodą”

  1. Nad wodą trzeba szczególnie uważać bo pracownicy jak się zaprawią alkoholem to często świrują a potem są tragedie. Najlepiej po spływie np. kajakiem udać się z daleka od wody np. do gospody (polecam tę http://www.gospodacatering.pl) i tam napić się alkoholu i posiedzieć. Tak jest zdecydowanie bezpieczniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com