Hanami PMU Academy – profesjonalna szkoła makijażu permanentnego

Rozpocznij przygodę z makijażem permanentnym pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Hanami PMU Academy zapewnia praktykę na najlepszych produktach, aby zagwarantować uczestnikom najwyższej jakości szkolenia.

Hanami PMU Academy – co warto o niej wiedzieć?

Hanami PMU Academy to idealne miejsce dla miłośników makijażu permanentnego. Oferta szkoleniowa jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania.

Co ważne, Hanami PMU Academy posiada certyfikat ISO oraz współpracuje z:

  • urzędami pracy,
  • Krajowym Funduszem Szkoleniowym,
  • Biurem Usług rozwojowych.

Dzięki tym działaniom uczestnicy mają możliwość skorzystać z dofinansowania na szkolenia, które wynoszą nawet 100% ich wartości. 

Co zyskasz dzięki szkoleniu w Hanami PMU Academy?

Dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w branży beauty jak i dla doświadczonych linergistek Hanami PMU Academy jest świetnym miejscem, aby zadbać o rozwój i pogłębienie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej w zakresie wykonywania profesjonalnego makijażu permanentnego. Na kursantów czekają egzaminy teoretyczne oraz praktyczne, potwierdzające zdobyte umiejętności oraz wiedzę. Po ich zaliczeniu, uczestnik otrzymuje certyfikat Hanami PMU Academy, natomiast w przypadku szkolenia trenerskiego dodatkowo – tytuł SENSEI  Hanami Trainer.

Szkolenia z makijażu permanentnego – poznaj ofertę Hanami PMU Academy

Podnoś kwalifikacje z zakresu makijażu permanentnego z Hanami PMU Academy – sprawdź ofertę szkoleniową: https://hanami.academy/

Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy może już doświadczoną linergistką – oferta Hanami to coś, co powinnaś poznać bliżej. Na jakie szkolenia możesz się zapisać?

  • Basic (kurs podstawowy) – ten kurs stworzony jest z myślą o początkujących linergistkach, które stawiają dopiero pierwsze kroki w branży,
  • Masterclass (kurs zaawansowany) – jesteś absolwentką Hanami PMU Academy lub średnio zaawansowaną linergistką? To szkolenie idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku.
  • Individual (kurs indywidualny) – chcesz, aby program szkoleniowy był przygotowany specjalnie dla Ciebie? Ten kurs zostanie opracowany indywidualnie do Twoich potrzeb.
  • Trainer (kurs trenerski) – to szkolenie jest opracowane z myślą o osobach pragnących założyć własną placówkę szkoleniową na licencji Hanami PMU Academy.

Pod okiem specjalistów nauczysz się wykonywać profesjonalny makijaż permanentny. Sprzęt, na jakim pracuje się w Hanami Academy to najwyższej jakości certyfikowane urządzenia, dzięki którym zadbasz o precyzję i perfekcję podczas każdego zabiegu.

Rozwiń skrzydła z Hanami i podnieś swoje umiejętności na najwyższy, światowy poziom!

Polecamy:
Outsourcing pracowniczy – charakterystyka i zastosowanie
Tkanina ekranująca
Profesjonalny program do faktur online? Tylko fillup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com