Gdzie zamówić worki bawełniane z nadrukiem?

Worki bawełniane z nadrukiem to hit ostatnich lat. Są ekologiczne, funkcjonalne i uniwersalne. Stanowią fantastyczny i praktyczny nośnik reklamowy oraz często niesztampowy prezent. Worek bawełniany można kupić od wielkopowierzchniowych marketów, przez sklepy internetowe, po szwalnie. Gdzie zatem zamówić worki bawełniane z nadrukiem?

Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna. Jeżeli zależy nam na najniższej cenie, ale liczymy się też z dłuższym czasem realizacji oraz możliwą wątpliwą jakością, to powinniśmy zamówić worki bawełniane z Chin. Nadruk na workach bawełnianych można zorganizować w większości polskich drukarni.

Jeżeli zaś zależy nam na wysokiej jakości, trwałym nadruku według indywidualnego projektu oraz wdrożeniu dodatkowej funkcjonalności (np. doszyciem własnej metki, dodaniem wewnętrznej kieszonki lub usztywnieniem dna) to powinniśmy rozglądnąć się za szwalnią dysponującą pracownią sitodruku i druku termotransferowego. Jednym z takich miejsc jest wrocławska szwalnia PANATO.

Worki bawełniane z nadrukiem od producenta

Personalizowane worki bawełniane to nie tylko produkt, który będzie cieszyć się większym zainteresowaniem niż „worek sklepowy”, ale również lepszą prezentacją. W sytuacji, gdy worek ma stanowić nośnik reklamowy (np. w przypadku konferencji, festiwalów oraz gadżetów firmowych) konieczne jest zlecenie jego realizacji producentowi. Nikt inny nie będzie znać tak dobrze swojego produktu, jak jego producent. W związku z tym nie tylko będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie zadruku worków, ale również wdrożenia w nich unikalnych funkcjonalności.

W przypadku wspomnianej wcześniej szwalni PANATO, worki bawełniane szyte są na miejscu przez doświadczone szwaczki. Nadruki nanoszone są za pomocą sitodruku i druku termotransferowego, dzięki czemu są niezwykle trwałe i wyglądają bardzo dobrze. Co więcej, na stronie producenta: panato.org możliwe jest samodzielne skonfigurowanie worków wraz z ich wizualizacją online. W ten sposób można sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie prezentować się finalny produkt. Tego nie świadczy żaden inny producent worków bawełnianych w Polsce!

Zamawiając worki bawełniane w PANATO wspiera się jednocześnie realizację misji, dla którego zostało powołane niniejsze przedsiębiorstwo społeczne, tj. tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych oraz promowanie i rozwój ekonomii społecznej. Innymi słowy, zlecając szycie i zadruk worków bawełnianych oraz innych gadżetów reklamowych Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej PANATO, robimy dobry uczynek.

Kontakt do producenta worków bawełnianych

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO

Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław

tel.: +48 604 223 167
e-mail: zamowienia@panato.org
www: https://panato.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com