Gdzie zamówić tłumaczenia z języków skandynawskich w Gdyni?

Języki obce są nieustannie obecne w naszym codziennym życiu. Słyszymy je na każdym kroku, włączając radio, oglądając telewizję czy spacerując ulicami miasta. Spotykamy się z nimi także w pracy, podczas konferencji i spotkań biznesowych. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się tłumaczenia, a najlepsi tłumacze pracują od rana do wieczora. Ze względu na swoją nadmorską lokalizację Gdynia to miasto, w którym występuje zapotrzebowanie na tłumaczenia z niemieckiego i języków skandynawskich. Gdzie najlepiej je zamawiać?

Tłumaczenia z niemieckiego i języków skandynawskich

Gdynia jest siedzibą wielu firm współpracujących ze skandynawskimi i niemieckimi przedsiębiorstwami. W związku z różnicami językowymi występuje potrzeba korzystania z profesjonalnych tłumaczeń – pisemnych, ustnych, uwierzytelnionych, technicznych i biznesowych. Możesz otrzymać je wszystkie w jednym miejscu – Biurze Tłumaczeń FATIX, które obsługuje kilkadziesiąt języków i współpracuje z ponad 350 tłumaczami różnych narodowości.

FATIX oferuje kompleksowe i rzetelne tłumaczenia z niemieckiego, szwedzkiego, norweskiego, duńskiego i wielu innych języków. Decydując się na współpracę, możesz liczyć na przystępne stawki, darmową wycenę i możliwość wyboru tempa, w jakim biuro tłumaczeń będzie realizowało zlecenie.

Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne

Jako jedno z najważniejszych miast portowych w Polsce Gdynia słynie z biznesu morskiego i współpracy z kontrahentami zza Bałtyku. Perfekcyjna znajomość języków obcych jest więc niezbędna do nawiązywania długofalowych kontaktów biznesowych. Jeśli w Twojej firmie brakuje osoby odpowiedzialnej za kontakty międzynarodowe, wcale nie musisz w ekspresowym tempie zatrudniać pierwszego z brzegu kandydata o wątpliwych kwalifikacjach. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest współpraca z doświadczonym biurem tłumaczeń, które specjalizuje się w przekładach pisemnych i ustnych.

Biuro Tłumaczeń FATIX oferuje tłumaczenia:

  • pisemne z uwzględnieniem tekstu źródłowego:in. uwierzytelnione, techniczne, biznesowe, prawnicze,
  • ustne:szeptane, przysięgłe, konsekutywne, symultaniczne.

Co możesz zyskać, współpracując z biurem tłumaczeń?

Musisz przygotować umowę dla kontrahenta ze Szwecji? A może planujesz spotkanie w celu ustalenia szczegółów transakcji? Wykaż się profesjonalizmem i podejmij współpracę z doświadczonym tłumaczem, który specjalizuje się w wybranym języku obcym. Spotkanie z obcojęzycznym partnerem biznesowym w obecności tłumacza zapewnia także poczucie bezpieczeństwa, gdyż masz pewność, że nie powstaną żadne nieścisłości, które mogłyby wynikać z barier komunikacyjnych.

W przypadku zamówienia przekładu pisemnego w Biurze Tłumaczeń FATIX możesz mieć pewność, że otrzymasz tłumaczenie wierne oryginałowi. FATIX zatrudnia wyłącznie najlepszych tłumaczy specjalizujących się w przekładach ogólnych, biznesowych, prawniczych, technicznych i medycznych. Firma współpracuje także z tłumaczami przysięgłymi, którzy są uprawnieni do przekładu pism urzędowych, dokumentów pojazdu czy faktur.

 

Polecamy:
Co powinna mieć nowoczesna strona www?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com