Gdzie porównać kredyty gotówkowe – popularne serwisy finansowe

Jednym z najpopularniejszych sposobów poszukiwania kredytów gotówkowych jest korzystanie z porównywarek. Oferty banków bywają bardzo zróżnicowane i zanim podejmie się decyzję o tym, by wziąć kredyt, należy wcześniej zapoznać się z nimi, by wiedzieć który z nich będzie najkorzystniejszy. Porównywarek kredytowych jest jednak dużo – które z nich warto mieć na uwadze?

Totalmoney.pl

Totalmoney to kompleksowa porównywarka, w której można znaleźć wszystkie oferty banków, a także porównać ubezpieczenia, ceny energii, telewizji cyfrowej czy internetu. Strona skupia się na ogólnym pojęciu finansów, również finansach domowych. W przypadku kredytu gotówkowego można nie tylko porównać propozycje banków i znaleźć najlepszą ofertę. ale także obliczyć, jakie będą nasze możliwości kredytowe.

Direct.Money.pl

Serwis Direct.Money.pl jest miejscem, w którym można porównać, wybrać, a także zakupić wybrany produkt finansowy. Udostępniona jest porównywarka kredytów (gotówkowych, pozabankowych, hipotecznych), jak również informacje na temat kont bankowych osobistych, oszczędnościowych czy lokat. W serwisie warto zapoznać się z fachowymi artykułami i pomocnymi radami specjalistów, a szczegóły można znaleźć na direct.money.pl. Dobranie najlepszego dla siebie produktu finansowego wcale nie musi być takie trudne.

17Bankow.com

Jest to kolejny popularny serwis, który działa na rynku od 2013 roku. Zajmuje się darmowym doradztwem z zakresu finansów i specjalizuje się przede wszystkim w kredytach gotówkowych. Możliwe jest skorzystanie z porównywarki, a także obliczenie kredytu w kalkulatorze. Dodatkowo udostępnione zostały tam także rankingi kont bankowych – osobistych, oszczędnościowych oraz lokat. Oprócz tego można poszerzyć swoją wiedzę poprzez artykuły poradnikowe z zakresu finansów.

Comperia.pl

Comperia jest serwisem o tematyce finansowej, który porusza kwestię nie tylko porównywania kredytów gotówkowych. Na stronie można znaleźć porównywarkę kont bankowych, lokat czy kont oszczędnościowych, a także ofert z zakresu telefonii komórkowej oraz różnego rodzaju ubezpieczeń. W sekcji wiadomości warto zapoznać się z najnowszymi informacjami związanymi z propozycjami finansowymi. Istnieje jeszcze możliwość wypowiadania się na forum w tematach kredytowych i ubezpieczeniowych.

eBroker.pl

Serwis eBroker jest częścią grupy eBroker, którą tworzą specjaliści z zakresy finansów, IT i marketingu. Na stronie można znaleźć porównywarki różnych produktów finansowych, jak kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, konta osobiste czy firmowe. Udostępnione zostały także rankingi banków. Dodatkowo swoje możliwości finansowe warto obliczyć na kalkulatorze. Oprócz tego istnieje możliwość zapoznania się z artykułami, które dostępne są na specjalistycznych blogach finansowych.

Bankier.pl

Bankiet jest serwisem działającym już od wielu lat i skupia się na ogólnie pojętej tematyce finansowo-biznesowej. W dziale „Rynki” można znaleźć informacje związane z rynkiem giełdowym, najnowszymi notowaniami czy poradnikiem inwestycyjnym. W dziale „Twoje Finanse” jest wiele informacji prawnych oraz porady ekspertów, a także porównywarki ofert bankowych – kredytów gotówkowych, hipotecznych, kont (oszczędnościowych, osobistych, lokat), a także pożyczek pozabankowych. Z kolei w dziale „Biznes” można znaleźć wszystko o prowadzeniu i finansowaniu firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com