Gdzie najlepiej zorganizować konferencje dla swojej firmy? Nasze propozycje

Zamierzacie w najbliższym czasie zorganizować konferencję dla członków Waszego przedsiębiorstwa? Zastanawiacie się cały czas nad wyborem lokalizacji? Jeśli tak, to zapraszamy do dzisiejszego artykułu, w którym przedstawimy kilka ciekawych propozycji, które od lat cieszą się popularnością.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Bardzo dobrym wyborem jest bez wątpienia hotel Holiday Inn Warszawa Józefów. Dlaczego to miejsce jest tak popularne? Składa się na to kilka czynników. Trzeba zaznaczyć, że Holiday Inn Warszawa Józefów to prestiżowy hotel biznesowy posiadający 4 gwiazdki. Jest to propozycja sprawdzona i bardzo ceniona przez Klientów, w której co roku odbywa się mnóstwo spotkań firmowych, wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy medialnych.

Jakie są cechy charakterystyczne tego miejsca? Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów świetnie nadaje się do przeprowadzenia rozmaitych szkoleń, ponieważ posiada wielofunkcyjną przestrzeń konferencyjno-bankietową. Jest ona wyposażona w sprzęt audiowizualny wysokiej jakości, a także szybki Internet. Właściciele przedsiębiorstw, którzy zdecydują się na taką lokalizację, mogą zdecydować się na sale konferencyjne mogące pomieścić od 12 do 400 gości – wszystko zależy oczywiście od programu szkolenia oraz liczby uczestników. Odpowiednia akustyka gwarantuje, że w każdym przypadku wszystko będzie świetnie słyszane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać również z przestronnego foyer (aranżowane tam są szatnia, recepcja czy stoiska ekspozycyjne).

Na zewnątrz hotelu można zorganizować imprezy integracyjne, które mają szansę pomieścić do 2000 uczestników! Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów jest wyposażony też w eleganckich Grill House. Poza tym dysponuje przestronnym namiotem konferencyjnym, a także bazą restauracyjno-noclegową.

Trzeba wiedzieć, że co roku w tym miejscu odbywają się także koncerty, festiwale, pokazy mody itp. Jest to możliwe, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować wysokiej jakości instalacje multimedialne oraz estradowe. Ciekawostką jest, że jedna z sal umożliwia nawet wprowadzenie… samochodu. Więcej informacji na temat tego miejsca znajdziecie pod linkiem http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/artykul,Najwyzsza-jakosc-konferencji-Holiday-Inn-Warszawa-Jozefow,16125.html.

Centrum Konferencyjne NIMBUS

Centrum konferencyjne NIMBUS w Warszawie jest częścią kompleksu biurowego Equator Office. Charakteryzuje się nie tylko eleganckimi wnętrzami, ale także innowacyjnością technologiczną na najwyższym możliwym poziomie. Przestrzeń konferencyjna ma powierzchnię 445 metrów kwadratowych. Składa się na to 7 sal konferencyjnych oraz przestronne foyer. Wszystkie szkolenia odbywają się w sposób bardzo profesjonalny dzięki zastosowaniu właściwej akustyki. Centrum NIMBUS oferuje sale (które mogą pomieścić od 6 to nawet 220 uczestników), a także pełne zaplecze techniczne.

Hotel Czerniewski

Ciekawą alternatywą jest także Hotel Czerniawski. Znajdują się tutaj sale konferencyjne i bankietowe o powierzchni 550 m kwadratowych. Świetnie nadają się nie tylko na spotkania biznesowe, ale także na wydarzenia kulturalne. Wykonane w najnowszym standardzie sale mogą pomieścić nawet do 200 uczestników. Do dyspozycji osób przeprowadzających konferencje jest pełne zaplecze techniczne (jak choćby laptopy, rzutniki, szybki Internet itp.).

Więcej opcji możecie znaleźć odwiedzając stronę warszawa.salekonferencyjne.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com