Garnitury damskie – z czym kombinować przy noszeniu na różne okazje

Każda nowoczesna dziewczyna ma klasyczny garnitur damski ze spódnicą lub spodniami w swojej szafie. Takie zestawy są szczególnie istotne dla pani, która pracuje w biurze, ale jednocześnie chce wyglądać tak stylowo i pięknie, jak to tylko możliwe.

Na stronach platformy internetowej Shopsy możesz wybrać opcję w różnych krojach i kolorach https://shopsy.pl/garnitury-damskie. Rozmiar garnituru dobiera się biorąc pod uwagę rozmiarową siatkę na stronie towaru.

Jak dobrać garnitur w zależności od typu sylwetki?

Aby wybrać naprawdę dobrą opcję, która idealnie pasuje, musisz wziąć pod uwagę cechy figury.

Garnitury dla sylwetki typu prostokąt

W takim przypadku konieczne jest podkreślenie i uwydatnienie talii. Tutaj lepiej wybrać garnitury damskie z tylko jednym guzikiem, który będzie znajdował się na środku. Jeżeli mówimy o tym jaka powinna być długość marynarki od garnituru,wtedy tutaj należy wziąć pod uwagę parametry ud. Przy małych udach kurtka powinna sięgać do połowy pośladków, natomiast spódnica lub spodnie powinny optycznie wydłużać linię żakietu.

Modne garnitury dla dziewczyn o niewysokim wzroście

Tutaj głównym zadaniem kompletu jest rozciągnięcie sylwetki. W przypadku niskich kobiet najlepiej nadaje się marynarka z 2-3 guzikami i nie głębokim dekoltem. Jaki garnitur dla otyłych? Ta opcja jest odpowiednia nie tylko dla niskich pań, ale także dla pań o zaokrąglonych kształtach. W takim przypadku żakiet powinien mieć długość maksymalnie do połowy uda. Garnitur kobiecy ma być wypełniony w jednym kolorze, bez nadruków.

Garnitury dla kobiet o sylwetce “grusza”

W tym przypadku dziewczyny różnią się następującymi parametrami:

  • szerokie uda;
  • małe piersi.

Elegancki garnitur damski najważniejsze w nim jest to długość marynarki.Powinna ona sięgać do najszerszego punktu. Ważne jest, aby w tym przypadku spodnie zlewały się z żakietem. Wtedy zestaw nie rozszerzy bioder, ale wizualnie je zwęzi.

Jak prać spodnie od garnituru?

Wszystko zależy od tkaniny, z której są uszyte garnitury młodzieżowe i fasonu. Materiał delikatny, lepiej nie prać w pralce. Najlepszą opcją jest czyszczenie na sucho. Jeśli nie ma czasu, a garnitur jest pilnie potrzebny,zastosuj pranie ręczne. Najważniejsze jest, aby zwrócić szczególną uwagę na:

  • dół nogawki;

  • kieszenie;

  • pas.

Internetowy sklep z garniturami Shopsy oferuje duży asortyment w najlepszej cenie. W katalogu można zapoznać się i kupić garnitury damskie duże rozmiary różnych modeli i kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com