Gadżety na różne okazje – do pracowników biura, kontrahentów i współpracowników

Drobny upominek zawsze ucieszy i poprawi nastrój, zwłaszcza, jeśli jest ładny, efektowny albo po prostu użyteczny. Pracownicy w firmach i kontrahenci często doceniają drobne gadżety, które doskonale podkreślają trafność dewizy: „mała rzecz, a cieszy”. W taki sposób buduje się nić sympatii pomiędzy firmą, która rozdaje gadżety, a jej potencjalnymi klientami. W podobny sposób działają ekskluzywne gadżety dobrej jakości, gdyż pozwalają budować wartość przedsiębiorstwa, które je firmuje. Niezależnie od tego czy jest to niewielki gadżet biurowy, pióro wieczne, długopis czy skórzany wizytownik, czy teczka aktówka na ważne dokumenty – dzięki gadżetom z logotypem firmy mamy sposobność promowania jej w szerokim gronie odbiorców.

Jak skutecznie promować firmę dzięki własnym pracownikom?

Jeśli każdy pracownik otrzyma elegancki bądź atrakcyjny prezent firmowy z logotypem i korzysta z niego na co dzień, to w pewnym sensie staje się nośnikiem reklamującym własną firmę. Dlatego każde szanujące się przedsiębiorstwo powinno zadbać o odpowiedni wizerunek, a co za tym idzie odpowiednią oprawę wskazującą na wysoką jakość. Eleganckie etui na dokumenty lub sprzęt elektroniczny, wykonane z Eko-skóry, znakomicie wpisuje się w obecne trendy nawiązujące do ochrony środowiska. Pracownicy wyposażeni w zestawy piśmiennicze, ozdobne breloki czy skórzane aktówki, a także pendrive czy dobrej jakości power bank z logotypem  własnej firmy, aktywnie budują jej wizerunek.

Przeczytaj także: przyjazne środowisko pracy

Wspaniałe gifty na różne okazje

Wyjątkowe, wytworne gadżety reklamowe pozwolą wyróżnić się spośród innych przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli postawimy na przedmioty, które są obecnie modne, przydatne lun efektowne. W zależności od profilu firmy oraz wizerunku, jaki chcemy stworzyć możemy wybrać eleganckie gadżety skórzane, nowoczesne lub ekologiczne. Na poszczególnych produktach wykonywany jest grawer w postaci logotypu, który pozwala szybko zidentyfikować daną firmę.

Najczęściej wybierane upominki – pamięć USB

Wśród wielu możliwości interesującym rozwiązaniem jest klasyczny długopis wyposażony w pamięć USB o pojemności 16 GB. Zapakowany w eleganckie pudełko długopis jest niezobowiązującym, a jednocześnie bardzo użytecznym prezentem. Można również wybrać  mini pamięć USB w atrakcyjnym lub zabawnym kształcie, albo pendrive ze starannie wykonanym grawerem zyskujemy pewność, że będą wykorzystywane w pracy i jednocześnie pomagają tworzyć więź z firmą. Więcej informacji na temat gadżetów z nadrukami znajduje się na stronie https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/20/pamieci-usb-pendrive-z-nadrukiem.

Popularne gadżety ekologiczne

Artykuły piśmiennicze i biurowe spod znaku eko również cieszą się dużym uznaniem klientów. Proste notatniki z okładką wykonaną z bambusa lub materiału poddanego recyklingowi to niezwykle efektowny upominek dla każdego. Niebielony, uzyskany z recyklingu  papier również nawiązuje do  ekologii. Innym, przydatnym gadżetem będzie ekologiczna torba wykonana z bawełny, juty lub z płóciennej tkaniny, dostępna w kilku różnych wzorach i kolorach. Gadżety nawiązujące do ekologii i troski o nasze środowisko są świetnym sposobem na budowę wizerunku nowoczesnej i odpowiedzialnej firmy.

Polecamy również inne nasze teksty:
https://www.polskibiznes.info/przestrzeni-biurowych-procesie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com