Fastep uruchamia marketplace obejmujący różne kategorie produktów

Statystyki pokazują, że połowa wszystkich zamówień online w zeszłym roku pochodziła z marketplace’ów. Od dawna są częścią handlu detalicznego, a teraz aktywnie zmieniają e-commerce.

W rozwoju działalności e-commerce wyróżniamy następujące kluczowe obszary. Uruchomienie uniwersalnego, międzynarodowego marketplace’u w 2021 roku. Zdobycie silnej pozycji w kluczowych kategoriach, takich jak: elektronika i AGD, odzież i obuwie, żywność i produkty codziennego użytku, uroda i zdrowie. Logistyka to kolejny ważny obszar e-commerce. Jak również usługi, w tym usługi finansowe, dla sprzedawców i kupujących towary na naszym marketplacu. Jak również systemy rekomendacji, integrację i synergie z naszymi innymi usługami, aktywami i możliwościami” – stwierdził przedstawiciel Fastep.

“Nie zaczynamy jednak budować serwisu e-commerce od zera. Zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w budowaniu i skutecznym wprowadzaniu na rynek firmy logistycznej Antwerk. Ponadto, w ciągu ostatnich kilku lat w systemie pojawiły się podmioty, które szybko się rozwinęły i są obecnie bardzo widoczne w swoich segmentach” – dodał przedstawiciel Fastep, zaznaczając, że mówimy tu o usługach takich jak Fulfilment, dostawy, e-commerce i tak dalej.

“Co najważniejsze, w ramach naszego systemu damy handlowcom dostęp do 14 milionów naszych klientów detalicznych i w razie potrzeby sfinansujemy rozwój ich biznesu, zapewnimy im analitykę rynkową i reklamę. A my zapewnimy klientom detalicznym doskonałe wrażenia, szeroki wybór, konkurencyjne ceny i gwarancję jakości” – powiedział Pan Boris.

“Mamy jednak jeszcze wiele do stworzenia, zbudowania lub nabycia. Naszym celem w tej branży jest osiągnięcie do 2023 roku pozycji w pierwszej trójce lub pierwszej piątce graczy rynkowych z łącznymi obrotami na poziomie około 200 mld zł oraz stworzenie niezbędnych i solidnych podstaw infrastrukturalnych, technologicznych i marketingowych, aby następnie zdobyć pozycję lidera w polskim e-commerce” – powiedział prezes zarządu Fastep.

Platforma Fastep posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz do prowadzenia wygodnego dropshippingu – przyjmowanie płatności od klientów, wgrywanie i edytowanie produktów, interakcja z klientami, tworzenie szczegółowych raportów i wiele więcej! Fastep zapewnia platformę, która może generować przychody zarówno dla dużych firm, jak i dla małych przedsiębiorców z ograniczoną gamą produktów. Sprzedawca posiada niezbędne funkcje i ustawienia dostępne w swoim panelu administracyjnym, które może wykorzystać i zastosować w swoim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com