Fala – łazienka dopasowana do Twoich potrzeb

Fala to jedna z sześciu oryginalnych marek należących do Grupy Toya – jednego z czołowych polskich producentów i dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, akcesoriów i sprzętów codziennego użytku. Brand ten oferuje szeroki wybór baterii wodnych, paneli prysznicowych i akcesoriów łazienkowych. Projektanci i inżynierowie współpracujący z marką stawiają na eleganckie i nowoczesne wzornictwo. Co warto wiedzieć o tej marce? Dlaczego warto ją bliżej poznać?

TOYA – Historia polskiego sukcesu

Przedsiębiorstwo TOYA aktywnie działa na rynku od ponad 30 lat. Od samego początku firma stawiała na nowoczesne rozwiązania i produkty, stale rozwijając swoją ofertę produkcyjno-sprzedażową. Dziś marka jest dostępna w ponad 100 krajach świata i oferuje ponad 12 000 skatalogowanych produktów sprzedawanych pod sześcioma brandami. Co warte podkreślania – ta polska firma zatrudnia blisko 500 pracowników i rocznie notuje sprzedaż na poziomie 400 mln złotych. Od 2011 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Szukasz produktów marki Fala? Sprawdź tutaj → https://mateomarket.pl/sklep,294,fala.html

Marka Fala powstała w 2003 roku, gdy przedsiębiorstwo postawiło na dywersyfikację brandów. W tym samym roku utworzona została spółka zależna Toya Romania z siedzibą w Bukareszcie. Od 2019 roku jest ona prowadzona w nowym centrum biurowym wraz z magazynem o powierzchni 7200 m2.

Szeroka oferta i ciekawe wzornictwo

Łazienka to pomieszczenie, które Polacy remontują statystycznie najrzadziej. To właśnie dlatego tak ważne jest, abyśmy przy pracach wykończeniowych korzystali z akcesoriów najwyższej jakości, które nawet po latach zachowują doskonały wygląd i funkcjonalność. Remontując łazienkę, stawiajmy przede wszystkim na sprawdzone i polecane marki spełniające wyśrubowane normy europejskie.

Marka Fala znana jest z wysokiej jakości armatur. Baterie kranowe, komplety łazienkowe czy panele prysznicowe projektowane są w taki sposób, aby były nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne, ale także po prostu ładne. W każdym pomieszczeniu naszego domu musimy czuć się przecież komfortowo. W ofercie polskiego producenta znajdziemy także odpływy liniowe, węże prysznicowe, głowice łazienkowe czy korki automatyczne. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że możemy skompletować całą armaturę u jednego producenta, dzięki czemu żaden element naszej łazienki nie jest przypadkowy.

Pod marką Fala kryją się także liczne akcesoria łazienkowe. Haczyki na ręczniki, kubeczki kosmetyczne, mydelniczki czy uchwyty na papier toaletowy to zaledwie fragment szerokiego asortymentu marki. W ofercie Fali znajdziemy bowiem także szczotki, półki szklane czy dozowniki mydła i wagi łazienkowe. Sami możemy wybrać, czy zdecydujemy się na dodatki toaletowe wykończone w lśniącym połysku, czy szczotkowanej stali.

Produkty Fala to doskonały wybór dla osób poszukujących dobrze zaprojektowanych rozwiązań dla swojego domu. Na markę tę powinny zwrócić uwagę także osoby, które cenią sobie patriotyzm gospodarczy. Wybierając wyroby od polskich producentach, wspieramy rynek pracy i przyczyniamy się do rozwoju gospodarki.

Polecamy:
Drewniane sztućce – ekologiczne rozwiązanie
Konsolidacja chwilówek – rozwiązanie Twoich problemów finansowych
PIT online – jak go rozliczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com