Fakturowanie w nowym roku 2020 – jak je dobrze rozpocząć?

Nowy rok często niesie za sobą nowe postanowienia. Mnóstwo osób z różnymi zmianami w swoim życiu czeka właśnie do 1 stycznia. Dotyczy to również przedsiębiorców. Czy początek roku to dobry czas, aby zmienić program do faktur?

Faktura Small Business – dobry program do faktur na nowy rok

Oczywiście nowy rok to idealny moment na zmianę programu do wystawiania dokumentów. A jeżeli zmiana ma być na lepsze to idealnym rozwiązaniem będzie zakup licencji na program do fakturFaktura Small Business. Oprogramowanie to zostało stworzone przez łódzką firmę Mega-Tech już w 2009 r. Od tego czasu przeszło mnóstwo modyfikacji, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania użytkowników. W FSB oprócz standardowych funkcji takich jak wystawianie dokumentów typu Faktura, Faktura bez Vat, Faktura Korekta, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa, Faktura Proforma czy Faktura Exportowa mamy funkcję pobierania danych kontrahentów z CEIDG czy też możliwość wysłania wystawionych dokumentów mailem bezpośrednio z programu. Oczywiście nie mogło zabraknąć Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) czy wielu statystyk pomagających w analizach dotyczących rentowności przedsiębiorstwa. Program jest łatwy w instalacji i działa bardzo stabilnie. Podstawowe funkcjonalności producent opis na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/.

Faktura Small Business Handel – program do faktur z magazynem

Dla przedsiębiorców potrzebujących bardziej rozbudowany program do wystawiania faktur powstał program Faktura Small Business Handel (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business-handel/). Poza podstawowymi opcjami z FSB posiada jeszcze moduł magazynu, dokumentów magazynowych takich jak PZ, WZ, PW, RW i MM oraz dokumentów kasowych BP, BW, KP, KW. Wprowadzać towary na magazyn możemy na kilka różnych sposobów, między innymi za pomocą faktur zakupowych.

FSB i FSBH – podsumowanie

Nowy rok to idealny moment na zmiany w życiu codziennym jak i w swoim przedsiębiorstwie. Niewątpliwie dobrą zmianą będzie zakup jednego z programów do wystawiania faktur Faktura Small Business albo Faktura Small Business Handel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com