Epufloorgrass – zalety sztucznej trawy

Sztuczna trawa jest ostatnio bardzo modna. W Internecie możemy napotkać reklamy typu… • dystrybutor sztucznej trawy • trawa z rolki • układanie sztucznej trawy W czym tkwi sekret popularności tej trawy?

Zalety – układanie sztucznej trawy jest niezwykle proste.

  • wszelakie zastosowanie – trawę z rolki można zastosować w różnych miejscach. Także w tak zwanych miejscach trudnych. Czyli np. na boisku piłkarskim. Taka trawa zniesie różne warunki pogodowe. Jest więc bardzo uniwersalna, gdyż można ją użytkować bez względu na porę roku oraz bez względu na pogodę. Można ją również zastosować w miejscach słabo nasłonecznionych albo bardzo wilgotnych.

  • komfort użytkowania – cudownie miękka powierzchnia jest niezwykle miła do eksploatacji. Miękkość chroni również przed urazami, co jest szczególnie ważne w przypadku posiadania dzieci, które są bardzo mobilne i co rusz narażając się na upadki.

  • bezobsługowość – wystarczy raz kupić trawę i uwolnić się raz na zawsze z tych ewentualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Trawę z rolki nie trzeba podlewać. Nie trzeba jej również nawozić. Nie trzeba o nią dbać, co jest szczególnie istotne kiedy prowadzimy bardzo podróżniczy Tryb życia. Nie musimy wynajem wynajdywać nikogo do podlewania trawy.

  • łatwość instalacji – trawa z rolki jest prosta i wygodna w założeniu

  • minimalny czas potrzebny na pielęgnację trawników

  • jednorazowy koszt tylko podczas instalacji

  • brak dodatkowej infrastruktury i pielęgnacji

Trawa Soft

Trawa Soft jest genialnym kompromisem pomiędzy ceną a jakością. Jej inne zalety to np. miękkość w dotyku. Miękkość w dotyku sprawia, że trawa może być wykorzystana na placach zabaw dla dzieci. Z kolei zastosowanie włókien prostych i skręconych sprawia, że trawa ta wygląda bardzo naturalnie. Technologia UV chroni natomiast przed promieniami słonecznymi.

Trawa Supreme

Ten rodzaj trawy jest bardzo zaawansowany technologicznie. Laboratoria włókiennicze przez wiele miesięcy pracowały nad tym, aby wygenerować tę nowinkę technologiczną. Dzięki wytężonej pracy uzyskaliśmy niesamowitą delikatność, a jednocześnie sprężystość i efekt pamięciowy trawy. Efekt pamięciowy trawy polega na tym iż ów produkt syntetyczny nawet po intensywnym użytkowaniu wraca do swojej pozycji, doskonale emitując naturalną trawę. Dystrybutor sztucznej trawy poleca zastosować ten produkt na balkonach i tarasach.

Trawa Camp

Trawa Camp to prawdziwa nowinka technologiczna. Trawa ta jest ekstremalnie miękka i bardzo przyjemna w dotyku. W dodatku jest bardzo gęsta i wzmocniona. Doskonale imituje naturalną trawę. Układanie sztucznej trawy tego typu jest też bardzo łatwe. Owa trawa z rolki doskonale nadaje się do wykorzystania w przydomowym ogródku. Można ją również wykorzystać na balkonie i tarasie. To również nowoczesny wygląd i naturalny urok.

Trawa Epic

Trawa z rolki Epic cechuje się ośmioletnią gwarancją UV. Jest bardzo wytrzymała. Jest też gęsta miękka i wygląda naturalnie. Można ją zainstalować na balkonie lub tarasie a także w miejscu zabawy dla dzieci.

Trawa Prestige

Dystrybutor sztucznej trawy oferuje kolejną technologiczną nowość – trawę dostępną w wysokości 40 mm. Mającą piękny odcień zieleni. Idealnie prezentuje się ona w ogrodzie. Jest miękka i bardzo delikatna. Jeśli lubicie chodzić boso po trawie to jest to idealny wybór. Trawa ta również świetnie nadaje się dla dzieci, które lubią chodzić boso.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com