Dziecko głodne? Jak karmić je piersią w miejscach publicznych!

Karmienie piersią wymaga wprowadzenia kilku zmian w swoim życiu, w tym zmiany osobistego stylu, aby mieć łatwy i dyskretny dostęp do piersi. Tak, ubieranie się, gdy wiesz, że będziesz musiała karmić dziecko, jest skomplikowane. Dziecko może być głodne (a raczej wygłodniałe) w każdym momencie Twoich codziennych eskapad, a funkcjonalność Twoich ubrań naprawdę ma znaczenie.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, w co się ubrać; i wiedząc, czego nie nosić, tym bardziej. Oto kilka ubrań, które powinieneś trzymać w szafie, gdy wiesz, że będziesz musiała karmić piersią, a zamiast nich zadbać o nowe sukienka do karmienia na wesele – mogą się przydać!

1. NIE Noś sukienek, które są zakładane przez głowę.

Jeśli nie ubierasz się w chustę, koszulę zapinaną na guziki lub styl specjalnie zaprojektowany do karmienia piersią – po prostu nie ma sposobu, aby dostać się do piersi bez zdjęcia całej sukienki.

2. NIE NALEŻY zakładać kombinezonu, chyba że jest on specjalnie zaprojektowany do karmienia piersią. Kombinezon dobrze współpracuje z warstwą wierzchnią dla karmiącej. Znajdziesz sporo propozycji w ramach ekologicznej marki ciążowej – wystarczy rozejrzeć się po sieci.
3. NIE NALEŻY nosić topu bez karmienia, chyba że znajduje się pod nią pierwsza warstwa. Noszenie specjalnie zaprojektowanego stanika do karmienia zapewni łatwy dostęp do piersi i wystarczającą osłonę, aby móc dobrze zakładać cokolwiek, co masz na sobie. Taka opcja jest świetna.

4. NIE NALEŻY nosić zwykłego stanika. Komfort jest kluczowy podczas karmienia, zwłaszcza na początku. Biustonosze do karmienia zapewniają:

  • wygodę,
  • przestrzeń do oddychania,
  • łatwo zapinane ramiączka ułatwiające dostęp.

Naprawdę pomagają utrzymać sesje karmienia piersią na wygodnym poziomie. Wypróbuj to!

5. NIE noś lekkich, cienkich materiałów. We wczesnych stadiach, kiedy mleko jest w obfitej ilości, wyciek jest nieunikniony. Ciemniejsze kolory pomogą ukryć wszelkie wypadki, podobnie jak noszenie wkładek laktacyjnych. Znajdź swoje ulubione, a pozbędziesz się problemu.

Karmienie piersią Twojego ukochanego dziecka jest tak pięknym przeżyciem, ale czasami może być nieuporządkowane, czasami frustrujące, bolesne i niesamowicie krępujące. Wśród tego wszystkiego próbujesz dowiedzieć się, co na siebie zakładać gdy karmisz piersią. Jakich ubrań do karmienia potrzebujesz i jak będziesz w stanie pielęgnować głodne dziecko, gdy jesteś poza domem? Jest tak wiele do nauczenia się, gdy masz noworodka, ale możesz mieć pewność, że wszystko rozwiążesz!

Każda kobieta jest inna

Następną rzeczą, która szybko się wydała, będzie potrzeba bardzo łatwego i dyskretnego dostępu do karmienia piersią. Tym bardziej, jeśli dziecko nie lubi być przykrywane do karmienia piersią (bardzo łatwo się przegrzewa i zamiast jeść próbuje zdjąć z siebie to, czym jest przykryte). Trzeba jednak umieć sobie z tym poradzić, by wiedzieć jak wykazać się w karmieniu piersią w miejscach publicznych – dla swojego komfortu i pełnego brzuszka dziecka.

Polecamy:
Jednorazowe i ekologiczne – czemu nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com