Drukarki samoobsługowe Zeccer – technologia na miarę XXI wieku

Jedną z niesamowitych innowacji XXI w. stały się samoobsługowe drukarki firmy Zeccer. Pozwalają nam one na drukowanie, skanowanie i kopiowanie plików, gdy jesteśmy poza domem. Firma ta postanowiła ułatwić życie wielu ludziom, tworząc tak wspaniały produkt, przydatny dla każdego. Z drukarkami tej firmy możemy spotkać się w największych miastach w Polsce. Są one umiejscowione głównie w galeriach, na uczelniach, w urzędach, a także w kawiarniach i sklepach. Ich lokalizacja ma pozwolić nam na skorzystanie z drukarek w miejscach, gdzie przebywamy najczęściej i gdzie może przydarzyć nam się sytuacja, w której nagle będziemy musieli wydrukować dokumenty. Placówkami, w których mamy możliwość przetwarzania plików o każdej porze, w każdy dzień tygodnia są jedynie akademiki, spowodowane jest to potrzebami studentów, którzy często drukują niezbędne materiały na uczelnie.  

Jak korzystać

Korzystanie z tego rodzaju drukarek nie jest skomplikowane. Niezbędne jest jednak posiadanie smartfona z systemem operacyjnym Android lub iOS oraz dostęp do internetu, ponieważ pierwszym krokiem do uruchomienia innowacyjnego produktu marki Zeccer jest wejście na stronę internetową zeccer.pl lub pobranie darmowej aplikacji mobilnej tej firmy. Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z aplikacji mobilnej, konieczne jest zalogowanie się, które jest możliwe za pośrednictwem konta Facebook lub adresu e-mail. Kolejne kroki są już formalnością, ponieważ wystarczy przesłać pliki, które chcemy wydrukować, do aplikacji bądź też na stronę, a następnie podejść do drukarki ze swoim telefonem i nacisnąć drukuj” na urządzeniu.

drukarka

Ile to kosztuje

Aby skorzystać z drukarek tej firmy, musimy wykupić pakiet. Producent oferuje nam kilka opcji, wobec tego każdy może znaleźć coś dla siebie. Są one opracowane i podzielone z myślą o potrzebach klienta, dlatego też do wyboru mamy pakiet  osobisty” oraz biznes” przeznaczony dla większych firm i korporacji. Cena strony czarno-białej formatu A4 zaczyna się od 13 groszy brutto, natomiast kolorowej od 78 groszy brutto. Za usługi możemy płacić na kilka sposobów: kartą kredytową, przelewem, Blikiem lub SMS-em. Istnieje jednak możliwość ominięcia płatności, jaką proponuje nam sam producent. Poprzez wykonanie określonych czynności, możemy otrzymać darmowe strony. Jedną z nich jest np. zaproszenie znajomego do korzystania z Zeccera, za co otrzymamy 18 darmowych stron. Co więcej, nawet za zrobienie zakupów w sklepie Diverse czy założenie konta na stronie Zrzutka.pl możemy uzyskać rabaty, co jest bardzo korzystne dla klientów. Specjalnie dla firm istnieje także możliwość wystawienia faktury VAT za zakupione pakiety, która przychodzi na podany przy rejestracji e-mail w pierwszy dzień każdego miesiąca.

Zalety korzystania

Poprzez samoobsługowe drukarki firmy Zeccer możemy przetwarzać różnego rodzaju dokumenty, wszelkiego formatu, takie jak np.:

  • CV,
  • faktury,
  • notatki na uczelnie,
  • umowy,
  • bilety.

Urządzenie to ma kilka dostępnych opcji drukowania. Jednymi z nich są: wydruk jednostronny lub dwustronny, wydruk wielu stron na arkuszu, wydruk w orientacji poziomej lub pionowej, a także drukowanie arkuszy czarno-białych lub kolorowych. Mamy możliwość wykonania tego szybko i bez stania w kolejkach, co jest wielkim plusem tego urządzenia. Producent gwarantuje nam prywatność i bezpieczeństwo przesyłanych plików oraz zapewnia, że widzimy je tylko my sami.

Drukarki samoobsługowe Zeccer to technologia na miarę XXI w. dzięki którym możemy ułatwić sobie życie. Są one szybkie i proste w obsłudze, co sprzyja przyjemności korzystania z nich. Tak naprawdę jedyną wadą tych drukarek jest fakt, iż w wielu miejscach są jeszcze niedostępne, znajdują się bowiem tylko w dużych miastach. Mimo wszystko jest to technologiczny postęp i krok do przodu w branży drukarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com