Drukarki Brother – popularne modele

Firma Brother powstała w 1908 roku. Mimo japońskiego pochodzenia przedsiębiorstwo obecne jest na europejskim rynku już od 50 lat. Specjalizuje się w urządzeniach biurowych takich jak skanery, drukarki czy urządzenia wielofunkcyjne, a swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Obecnie oprócz wysoce wyspecjalizowanych sprzętów, firma Brother produkuje również wysokiej jakości akcesoria takie jak części zamienne, atramenty, tonery, a nawet papier do drukowania. Odpowiednio dobrany tusz jest podstawą, która umożliwi maksymalne wykorzystanie możliwości drukarki i uzyskanie doskonałego wydruku. Zamienniki tuszy znajdziesz na https://www.profibiuro.pl/brother-c-86_52.html.

Firma Brother oferuje nam różnorodne urządzenia, które różnią się funkcjonalnością, zakresem działań oraz designem. Bez względu na wybrany model możemy liczyć na sprawne działanie mimo intensywnej eksploatacji. Sprawdźmy jakie drukarki są najchętniej wybierane przez klientów.

MFC-J2330DW

MFC-J2330DW z serii Brother InkBenefit Professional to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia szybkie drukowanie, jednocześnie gwarantując wysoką jakość otrzymanego wydruku. MFC-J2330DW doskonale sprawdza się w biurach, urzędach, jednak z powodzeniem może być wykorzystywane również w domowych warunkach. Dzięki MFC-J2330DW możemy drukować, skanować, kopiować i wysyłać faksy zarówno w formacie A4, jak i A3. Model ten umożliwia drukowanie z prędkością 22 stron na minutę i został wyposażony w tacę podającą na 250 arkuszy. Zaletą jest również intuicyjny interfejs wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 6,8 cm.

HL 2070N

HL 2070N jest kolejnym modelem drukarek firmy Brother. Urządzenie wyposażone jest w złącza USB 2.0, Centronics, a także w serwer druku w standardzie Ethernet, co dodatkowo zwiększa możliwości sprzętu. HL 2070N doskonale sprawdzi się przede wszystkim na przestrzeni biurowej, gdzie zapewni bezproblemowe działanie mimo częstej eksploatacji. Urządzeni umożliwi drukowanie nawet 20 stron na minutę. Zaletą jest również atrakcyjny wygląd i jednocześnie trwała i wytrzymała obudowa. Firma zadbała także o atrakcyjną cenę, co sprawia, że HL 2070N jest sporym konkurentem na tle propozycji innych marek z branży.

DCP-357C

DCP-357C jest urządzeniem wielofunkcyjnym, dzięki któremu możemy uzyskać wysokiej jakości wydruki, skany i kopie. DCP-357C dodatkowo posiada również program ImageFolio, który umożliwia dokonywanie modyfikacji zdjęć czy skanów. Jest to świetne rozwiązanie dla miłośników fotografii, którzy chętnie korzystają z aplikacji do obróbki zdjęć. DCP-357C umożliwia nam szybkie drukowanie bezpośrednio z kart pamięci i z aparatów. Wbudowany wygodny wyświetlacz LCD ułatwia pracę ze sprzętem. Urządzenie jest w stanie drukować 30 stron czarno-białych i 25 stron kolorowych na minutę. Wysoka wydajność sprawia, że DCP-357C jest chętnie wykorzystywanym sprzętem wielofunkcyjnym zwłaszcza w większych korporacjach i biurach, gdzie każdego dnia konieczne jest wielokrotne, intensywne drukowanie, skanowanie czy kopiowanie.

Sprzęty wielofunkcyjne oraz drukarki firmy Brother cieszą się popularnością ze względu na wysoką jakość, sprawne działanie i jednocześnie przystępną cenę. Bez względu na to, czy wybieramy urządzenie, które będzie wykorzystywane w biurze, czy chcemy zakupić sprzęt do swojego domu, możemy być pewni, że firma Brother oferuje nam możliwie najlepsze urządzenia, które posłużą nam przez długi czas.

One Comment on “Drukarki Brother – popularne modele”

  1. Sam mam drukarkę Brother i nie zamienię jej na nic innego. Drukuje szybko, a do tego bardzo ekonomicznie. Nawet tusze otyginalne które kiedyś kupiłem tutaj nie wychodzą aż tak tragicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com