Domy koło Krakowa – poznaj alternatywę dla zakupu mieszkania

Ceny mieszkań w Krakowie ciągle idą w górę. Gdy szukasz alternatywy dla zamieszkania w niewielkim „M”, sprawdź oferty domów koło Krakowa!

Kraków to miasto, które oferuje różnorodne możliwości – biznesowe, edukacyjne, kulturalne. Nic dziwnego, że co roku liczba jego mieszkańców jest coraz wyższa. Napływ nowych osób do Krakowa – nie tylko z Polski, ale także z innych krajów – to zwiększone zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne. Jedną z odpowiedzi na te potrzeby są domy koło Krakowa, które obecnie można kupić także jako gotowe do odbioru.

Dlaczego warto kupić dom koło Krakowa?

Własny dom daje o wiele większą swobodę i prywatność w stosunku do mieszkania. Duża przestrzeń dla całej rodziny, ogród idealny do wypoczynku oraz pielęgnacji swoich pasji, spokój, jaki daje mieszkanie bez sąsiada za ścianą – to tylko wybrane zalety, z jakimi związane jest posiadanie domu.

Aby stać się właścicielem własnego domu, nie trzeba jednak wcale decydować się na jego budową. Obecnie domy koło Krakowa oferowane są również przez deweloperów. To najwygodniejszy sposób na stanie się właścicielem własnego domu z ogrodem, który nie wymaga przechodzenia całej skomplikowanej procedury związanej z formalnościami i budową oraz wykańczaniem nieruchomości.

Jakie domy koło Krakowa dostępne są na sprzedaż?

Klienci zainteresowani zakupieniem nowych domów koło Krakowa mają obecnie do dyspozycji szeroką gamę różnych ofert do wyboru. Wśród nich znajdują się także domy gotowe do odbioru oferowane przez deweloperów, które po wykończeniu natychmiast nadają się do wprowadzenia.

W sprzedaży można znaleźć:

  • domy wolnostojące
  • domy szeregowe
  • bliźniaki

Dostępne metraże są zróżnicowane. Najmniejsze domy mają powierzchnię od około 80 metrów kwadratowy, natomiast te największe około 200 metrów kwadratowych. Średnio jest to około 110-130 metrów kwadratowych.

Ile kosztują domy w okolicy Krakowa?

Za domy koło Krakowa od dewelopera trzeba zapłacić obecnie od około 700 tysięcy złotych do 1 miliona złotych. Z aktualnymi cenami nieruchomości w okolicy Krakowa można zapoznać się w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com