Dlaczego pozycjonowanie stron w Jaworznie należy powierzyć specjalistom?

Usługi pozycjonowania stron internetowych świadczone są zarówno przez freelancerów, mikro agencje wyspecjalizowane w usłudze SEO, duże agencje interaktywne, a nawet firmy tworzące strony internetowe. Pozycjonowanie stron w Jaworznie świadczy wiele podmiotów. Z racji tego, że nie jest to (ze względów technicznych) zawód, który może i powinien być licencjonowany, usługi te świadczone są z różnym skutkiem.

Co może pójść nie tak?

Powierzenie swojej strony lub sklepu internetowemu komuś, kto nie jest specjalistą od SEO, może rodzić przykre konsekwencje. Wśród nich należy wskazać między innymi:

  • obniżenie pozycji na pożądane frazy lubsłowa kluczowe, na które dotychczas strona była wyświetlana wysoko,
  • pozyskiwanie słabej jakości linków (a przez to w przyszłości konieczność zrobienia audytu backlinków i zrzekania się wybranych z nich),
  • ponoszenie dodatkowych kosztów niepotrzebnych lub niekorzystnych z punktu widzenia SEO aktualizacji serwisu internetowego realizowanych według wskazówek marketera,
  • płacenie za „nic nierobienie”,
  • otrzymanie filtru od Google (w skrajnym przypadku powodującym niewyświetlanie strony w organicznych wynikach wyszukiwania w Google).

Jak zatem wybrać odpowiednią firmę lub osobę, która rzetelnie i profesjonalnie będzie pozycjonować stronę internetową, sklep internetowy, blog lub portal zarówno w lokalnych wynikach wyszukiwania w Jaworznie, jak i w wynikach dotyczących ogólnopolskich i międzynarodowych fraz?

Wiedza, doświadczenie, sukcesy – wybierz specjalistę ds. SEO w Jaworznie!

Wybór specjalisty ds. pozycjonowania (specjalisty ds. SEO) nie jest prosty. Z pewnością trzeba polegać na intuicji i zdroworozsądkowym podejściu do tematu.

Jeżeli ktoś oferuje kilka miesięcy bezpłatnych działań i długoterminowe umowy, powinna zapalić się nam lampka. Tego typu firm lepiej unikać. W końcu skoro sami nie pracujemy za darmo, to dlaczego mamy uwierzyć, że ktoś z dużej agencji pozwoli sobie na taki charytatywny gest?

Dobrego specjalistę od SEO charakteryzuje kombinacja wiedzy, doświadczenia i potwierdzonych sukcesów. W Jaworznie jedną z takich osób jest Marcin Balana. Prowadzi mikro agencję e-marketingową, która specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych w Google firm z Jaworzna.

Jego zaangażowanie, uczciwość i konsekwencja w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą, kilkuletnim doświadczeniem oraz wieloma potwierdzonymi sukcesami SEO sprawiają, że liczba jego zadowolonych klientów stale rośnie.

Można skontaktować się z nim telefonicznie oraz mailowo. Namiary publikujemy poniżej.

Marcin Balana
tel.: 512 188 666
e-mail: kontakt@marcinbalana.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com