Czytnik kart płatniczych. Wygoda i bezpieczeństwo transakcji na co dzień!

Płatności bezgotówkowe stają się coraz popularniejsze. Przybywa konsumentów, którzy rezygnują z płacenia gotówką decydując się na płatności kartą bądź za pomocą płatności zbliżeniowych, smartfonem czy nawet zegarkiem. Idąc z duchem czasu coraz więcej przedsiębiorców postanawia uruchomić w swoim biznesie wygodne dla klientów, ale korzystne również dla nich samych, płatności bezgotówkowe. Jesteś przedsiębiorcą? Ty też rozwijaj swoją firmę. Zaopatrz się w wygodny i darmowy czytnik kart płatniczych!

Jesteś właścicielem firmy? Przypomnij sobie, ile razy zdarzyło Ci się usłyszeć od klienta pytanie „czy można płacić kartą?”. Odpowiedź przecząca często równa była rezygnacji z zakupu bądź usługi. Nie pozwól sobie na tracenie klientów – a wraz z nimi potencjalnego zysku. Nie musisz obawiać się kosztów. Twoja firma może otrzymać darmowy terminal płatniczy. A Ty będziesz mógł w wygodny i bezpieczny sposób rozwijać swój biznes!

Płatności bezgotówkowe a pandemia

Rok 2020 pod wieloma względami był wyjątkowy. Cały świat ogarnęła pandemia. Zwrócono w tym czasie szczególną uwagę na sposoby rozprzestrzeniania się wirusa i apelowano m.in. o częstą dezynfekcję rąk i dokonywanie płatności bezgotówkowych. Nic dziwnego. COVID-19 rozprzestrzenia się nie tylko poprzez bezpośredni kontakt z osobą zarażoną. Wirusy pozostają na fizycznych przedmiotach takich jak banknoty w związku z czym płatność gotówką sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa.

Czytnik kart płatniczych obsługuje nie tylko karty płatnicze. Terminale dają wiele innych możliwości np. płatności telefonem czy BLIK-iem. To szczególnie przydatne, np. w sytuacjach gdy wychodząc z domu na zakupy zapomnimy wziąć ze sobą portfela. Udostępniając terminal płatniczy możesz w łatwy sposób wprowadzić takie udogodnienie dla swoich klientów.

Udostępnienie płatności bezgotówkowych to też dodatkowa szansa na pozyskanie zadowolonego konsumenta, który może polecić Twój sklep znajomym. Płatności bezgotówkowe dają nam mnóstwo korzyści, warto je więc wykorzystać!

Obecnie z kart płatniczych korzysta coraz więcej osób. Co więcej, nawet część emerytów otrzymują swoje świadczenia na konto, a nie tylko pocztą. To właśnie starsze osoby często korzystają z małych sklepików prowadzonych przez lokalnych przedsiębiorców. Wprowadzenie możliwości płacenia kartą w takich sklepikach czy straganach daje szansę na pozyskanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów.

Transakcje bezgotówkowe mogą też zwiększyć poczucie bezpieczeństwa lokalnych sklepikarzy nienarażonych przez to na napady i kradzieże gotówki. Jak widać, posiadanie terminala daje mnóstwo korzyści, zwiększa bezpieczeństwo i otwiera na nowych klientów.

A może sklep internetowy?

Każdy kto prowadzi własne przedsiębiorstwo i patrzy perspektywicznie na funkcjonowanie firmy pragnie ciągle poszerzać możliwości i zasięg działalności swojego biznesu. Może to być otwarcie, równocześnie ze sklepem stacjonarnym, sklepu internetowego. Daje on szansę dotarcia do klientów z innych miast, a nawet – z całego świata! Można też skupić się wyłącznie na działalności poza siecią i wprowadzać nowe rozwiązania mające na celu pozyskanie nowych klientów. Zarówno płatności online jak i mobilne są proste w uruchomieniu i niezwykle łatwe w obsłudze!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com