Czym jest Shopify?

Agencja Shopify – wsparcie w zakresie wdrożeń i migracji sklepów

Często tworzymy sklepy internetowe, którymi nie jesteśmy w stanie samodzielnie zarządzać. Warto zatem zwrócić uwagę na dedykowane aplikacje oraz narzędzia, popularne platformy, które mogą to ułatwić. Jednym z takich rozwiązań jest Shopify.

Shopify, czyli sklepy internetowe dla każdego

Dziś wiele osób marzy o prowadzeniu własnego biznesu w sieci. Sklepy internetowe powstają w zaskakującym tempie. Jednak nie każdy potrafi nimi zarządzać. Zapewne z tego powodu właśnie powstała platforma Shopify. Pozwala zaprojektować sklep osobom, które nie dysponują umiejętnościami technicznymi. Z pomocą w tym zakresie śpieszy też Agencja Shopify.

Zdaniem ekspertów, platforma ta jest najpopularniejszym silnikiem eCommerce SaaS na świecie. Zasila ponad 4.000.000 sklepów internetowych. Swoją popularność zdobył dzięki funkcjonalnościom, skalowalności i elastyczności. Bo właśnie tym się wyróżnia. Dziś platforma ta jest wybierana przez wiele znanych marek.

Shopify Flow – zastosowanie

Platformę Shopify Flow, a konkretnie narzędzie tej znanej platformy, można wykorzystać w bardzo szerokim zakresie. To dobry sposób na gromadzenie informacji i negatywnych opiniach sklepu internetowego. Pozwala też oznaczać kupujących ze względu na płeć. Ponadto informuje o przedłużającym się czasie wysyłki produktu. Narzędzie to dodatkowo daje możliwość monitorowania stanów magazynowych produktu.

Jeszcze inną funkcją Shopify Flow jest przypisywanie klientów do określonych grup, a także nagradzanie w ramach programu lojalnościowego. Narzędzie powiadamia o dokonaniu zakupu z konkretnej domeny. Istnieje też opcja darmowego prezentu do zamówień powyżej określonej kwoty albo kod rabatowy z okazji urodzin klienta.

Mówiąc o Shopify Flow nie można pominąć takich kwestii, jak segmentacja klientów ze względu na szybkość podjęcia decyzji zakupowej. Równie ważna dla sprzedających jest codzienna informacja o wyprzedanych produktach. Tę opcję też posiada.

Zastosowanie Shopify Flow jest bardzo szerokie. Więcej o tym można przeczytać tu: https://notoagency.pl/shopify-flow-zastosowanie/. Jeżeli chcesz sprzedawać w internecie, zajrzyj koniecznie i zapoznaj się ze szczegółami tego nowoczesnego rozwiązania.

Shopify to jedna z najpopularniejszych platform e commerce, świetna opcja dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje siły w prowadzeniu własnych sklepów internetowych, ale nie mają wystarczającej wiedzy technicznej, aby nimi zarządzać. Dziś Shopify może być narzędziem do prowadzenia Twojego biznesu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com