Czy warto zlecić prowadzenie Facebooka?

Prowadzenie Facebooka

Każdego dnia z internetu korzysta 36 milionów Polaków, a większość z nich spędza czas w mediach społecznościowych. To właśnie dlatego tak wiele przedsiębiorców opiera działania marketingowe swojej firmy na social mediach. Prowadzenie fanpage na Facebooku, konta na Instagramie, czy LinkedIn jest jednak czasochłonne i nie zawsze efektywne. Z tego powodu warto zdecydować się na profesjonalne prowadzenie kanałów w social mediach.

Jakie korzyści daje firmowy fanpage?

Z pewnością nie jeden raz spotkałeś się z powiedzeniem: “content is king”. To prawda! Content marketing nie ma sobie równych jeśli chodzi o pozyskiwanie potencjalnych klientów, zdobywanie ich zaufania, budowanie pozycji eksperta w branży, czy rozwój marki osobistej. Wyjątkowo skuteczne do prowadzenia działań marketingowych są właśnie media społecznościowe. To właśnie w tej internetowej przestrzeni ludzie spędzają mnóstwo czasu. Wykorzystaj to i zbuduj świadomość marki.

Reklamy na Facebooku – wykorzystaj w pełni swój budżet reklamowy!

Stworzenie profilu firmy na Facebooku, czy Instagramie to jednak nie wszystko. Aby pozyskać nowych klientów, konieczne jest aktywne prowadzenie tych profili, co oferuje Ci: frankandgreg.com/social-media-organiczne/facebook/, a lepsze efekty pozwoli osiągnąć inwestowanie w kampanie reklamowe. Obecnie, gdy konkurencja rośnie z dnia na dzień, działania organiczne nie przyniosą wystarczających efektów. Właśnie z tego powodu warto posiadać budżet reklamowy i promować swoje produkty lub usługi na Facebooku.

Co może zaoferować Ci social media manager lub agencja interaktywna?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zlecić prowadzenie profilu komuś z zewnątrz. Najczęściej okazuje się być to najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Twoimi kanałami komunikacji z odbiorcami zajmie się osoba posiadająca doświadczenie i potrafiąca dopasować działania do potrzeb Twojej firmy. To nie wszystko, Ktoś, kto na co dzień zajmuje się social mediami, zadba o to, aby Twój budżet reklamowy nie był przepalany, na grupy docelowe, które nie zainteresują się Twoim produktem. Pod opieką odpowiedniej osoby profil firmowy rozkwitnie i będzie przynosił oczekiwane efekty.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku?

Cena obsługi social media zależy od wielu rzeczy. Wchodzi w nią strategia, publikowanie postów, wchodzenie w relację z odbiorcami, odpowiadanie na komentarze i wiadomości, pozyskiwanie fanów i opinii klientów oraz przeprowadzanie kampanii reklamowych. Prowadzenie działań w social mediach zaczyna się od kilkuset złotych i kończy nawet na kilku tysiącach. Wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania wobec osoby, która będzie się tym zajmować. Zapoznaj się z ofertą Frank & Greg i już dziś oddeleguj prowadzenie profili w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com