Czy warto wybrać się na masaż dla dwojga?

masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga kojarzony jest zazwyczaj z romantycznym rytuałem dla par. Tak oczywiście najczęściej jest. Taki masaż bardzo często odbywa się z okazji jakiś romantycznych rocznic czy dat ważnych dla pary lub przed ważnym wydarzeniem w życiu zakochanych osób. Jest to wtedy delikatny masaż rozluźniający. Bardzo często proponowane są zabiegi masłem kakaowym lub czekoladą. Nierzadko pary wybierają masaż gorącym olejem lub zapachową świecą. Wszystko to sprawia, że masaż taki wprawia parę w romantyczny nastrój. Dodatkowo zapalone świece, olejek eteryczne, przyciemnione pomieszczenie i nastrojowa muzyka sprawiają, że taki wieczór na masażu dla dwojga to idealny sposób na romantyczną randkę.

Gdzie można udać się na masaż dla dwojga?

Masaże dla dwojga oferuje coraz więcej gabinetów masażu i fizjoterapii. Taki masaże odbywają się zazwyczaj w specjalnych gabinetach masażu. W takim gabinecie znajdują się dwa stoły do masażu i pozwala on na stworzenie dobrego, romantycznego klimatu. Czasami jednak para nie ma ochoty na wychodzenie z domu i chciałaby spędzić romantyczny wieczór w hotelu lub w swoim domu. Tutaj na przeciw wychodzą gabinety i osoby oferujące mobilne usługi masażu. Takie osoby przyjeżdżają pod wskazany przez Was adres i wykonują masaż w wybranym przez Was miejscu. Jeśli chcecie, aby był to masaż dla dwojga koniecznie poinformujcie o tym przy zamawianiu masażu. W takiej sytuacji musi do Was przyjechać dwóch masażystów z dwoma stołami. Jest to trudniejsze logistycznie, dlatego należy taką informację podać zanim umówicie się na konkretny termin.

W przypadku masażu dla dwojga z dojazdem to Wy musicie trochę zadbać o atmosferę w miejscu masażu. Masażyści przyjeżdżają tylko ze stołami do masażu i olejkami czy innymi specyfikami do masażu jaki wybraliście. Na waszych barkach leży w takim przypadku rozpalenie świec czy puszczenie ulubionej muzyki.

Czy masaż dla dwojga musi być tylko relaksacyjny?

Wiele osób nie lubi romantycznych klimatów a mimo to chciałoby skorzystać z usługi masażu dla dwojga. Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe. Zamawiając masaż dla dwojga musicie tylko podkreślić, że chcecie, aby był to inny masaż niż relaksacyjny. Wśród najczęstszych masaży wybieranych przez pary jest masaż sportowy. Taki masaż najczęściej wybierają aktywne pary. Bardzo często wybierany jest też masaż klasyczny lub tkanek głębokich. Nierzadko każda osoba wybiera też inny masaż. Najczęściej panie mają ochotę na relaks, a panowie na większy wycisk. Taka mieszanka również jest możliwa. Wtedy każda osoba ma taki masaż na jaki ma ochotę.

Jeśli jedno z Was ma ochotę na relaks, możecie również, jeśli macie taką możliwość mieć masaż w dwóch różnych pomieszczeniach. Wtedy osoba relaksująca się nie będzie musiała rozpraszać się podczas gdy osoba mająca masaż tkanek głębokich będzie odczuwała lekkie dolegliwości związane z intensywnym masażem. Jak widzicie masaż dla dwojga to idealny sposób na wspólny czas i relaks taki jaki każdy z Was lubi, nie tylko w romantycznych klimatach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com