Czy warto inwestować w reklamę na rollupach?

Rollupy to tani i skuteczny sposób na reklamę, który można wykorzystać w dowolnej branży. Pamiętaj tylko, że jeżeli zależy ci na wysokiej skuteczności, oprócz przemyślanego projektu musisz również wybrać odpowiedni model samego rollupa.

  1. Gdzie warto postawić rollup?
  2. Sprawdzony sklep z rollupami
  3. Ile kosztuje dobry rollup z nadrukiem?

Dzięki temu pieniądze wydane na zakup tych reklam szybko się zwrócą, a informacje o twojej firmie i ofercie dotrą do wielu osób.

Gdzie warto postawić rollup?

Na początek zastanów się, gdzie postawisz zakupiony rollup. Dzięki temu będziesz mógł odpowiednio dobrać rozmiar, a co za tym idzie przygotować taki projekt graficzny, który będzie dobrze widoczny. Zastosowania rollupów są praktycznie nieograniczone. Wiele firm wykorzystuje je przede wszystkim na konferencjach, gdzie w prosty sposób pozwalają stworzyć świetne stoisko. Nawet postawienie jednego lub dwóch rollupów sprawia, że taki punkt wygląda bardziej profesjonalnie i zaczyna przyciągać uwagę uczestników wydarzenia. Jeżeli chodzi o to, co najlepiej umieścić na rollupie, to masz wiele możliwości. Niektórzy stawiają przede wszystkim na minimalizm, więc zamawiają takie projekty, na których znajduje się tylko logo firmy oraz najważniejsze informacje na temat jej oferty. Inni natomiast chcą, aby rollupy były projektowane z rozmachem. Zwróć tylko uwagę na to, że im mniejsza powierzchnia, tym prostszy projekt powinieneś wybrać. W przeciwnym razie rollup może zawierać zbyt wiele informacji, a to utrudni potencjalnym klientom zapamiętanie twojej firmy.

Konferencje i targi nie są oczywiście jedynymi sytuacjami, w których świetnie sprawdzą się rollupy. Coraz więcej firm zamawia je po to, aby przez cały czas stały rozstawione w biurze, dziale handlowym lub magazynie firmy. W takich sytuacjach warto umieścić na nich informacje na temat nowości w ofercie, dodatkowych usługach lub innych rzeczach, którymi chciałbyś podzielić się z klientami odwiedzającymi twoją siedzibę. Pozwolą one również zakryć niedoskonałości biura, przysłonić miejsca, których nie chcesz pokazywać klientom lub nawet oddzielić część pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy zamawiasz niewielkie i tanie rollupy, czy też szukasz naprawdę dużych rozwiązań, dzięki specjalnej konstrukcji zawsze są one lekkie i łatwe w rozłożeniu. Wystarczy jeden pracownik, aby rozłożyć lub złożyć rollup. Jest to szczególnie przydatne podczas wyjazdów lub prezentacji przeprowadzanych bezpośrednio w siedzibie klienta.

Sprawdzony sklep z rollupami

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrany przez ciebie rollup reklamowy będzie dobrej jakości, powinieneś wybrać produkt z oferty firmy, która ma doświadczenie w ich produkcji. Wówczas będziesz mógł zapomnieć o problemach z zacinającymi się mechanizmami, na które często narzekają klienci zamawiający takie reklamy u niesprawdzonych dostawców. Dodatkowo firma zapewnia bardzo przystępne ceny już przy zamówieniu jednej sztuki. Jeżeli natomiast potrzeby ci jest rollup reklamowy w kilku różnych wariantach, to z pewnością otrzymasz dodatkowy rabat. Ciekawym rozwiązaniem jest model z dodatkową kasetą. Eliminuje on konieczność zamawiania kilku różnych produktów, gdyż w kilka sekund możesz samodzielnie podmienić grafikę na rozstawionym rollupie. To nowoczesne rozwiązanie świetnie sprawdzi się podczas prezentowania oferty nowym klientom. Zamiast więc zabierać ze sobą projektor i później narzekać na problemy z całkowitym zaciemnieniem sali oraz trudnością z podłączeniem go do laptopa, możesz sięgnąć po wspomniany roll up, który na pewno cię nie zawiedzie.

Ile kosztuje dobry rollup z nadrukiem?

Biorąc pod uwagę konieczność wykonania wydruku na wysokiej jakości papierze oraz odpowiedniej konstrukcji, która zapewni elegancką prezentację treści po rozłożeniu rollupu mogłoby się wydawać, że są to kosztowne rozwiązania. W praktyce jednak cena może być zaskakująco niska, szczególnie jeżeli wybierzesz wspomniany sklep z materiałami reklamowymi. W dodatku tani rollup reklamowy to nie jedyne rozwiązanie, które możesz tu zamówić w celu promowania własnego biznesu. Firma realizuje zamówienia również na ścianki fotograficzne i reklamowe, lady degustacyjne i wystawiennicze, trybunki, stoły eventowe i wiele innych rozwiązań. Niezależnie więc od tego czy zależy ci na stworzeniu świetnego stanowiska na najbliższe targi czy odświeżenia wyglądu biura, tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne rozwiązania. Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Doświadczony zespół specjalistów zajmujących się przygotowywaniem tych reklam zawsze stara się służyć wsparciem i pomocą, aby klienci w ramach zaplanowanego budżetu otrzymali jak najlepsze rozwiązania. Możesz więc skontaktować się z biurem obsługi klienta i opisać, jaki roll up cię interesuje, a pracownik postara się dobrać coś odpowiedniego. Wszystkie produkty zostały szczegółowo opisane, a dodatkowo znajdują się przy nich wysokiej jakości zdjęcia. Dzięki temu nawet jeżeli nigdy wcześniej nie zamawiałeś takich rozwiązań, nie powinieneś mieć żadnych problemów z wybraniem czegoś dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com