Czy nauka języka angielskiego może uczynić Cię bogaczem?

Oczywiście, że nauka języka angielskiego często kosztuje pieniądze (kursy, podręczniki, kasety audio, wyjazdy zagraniczne…) ale eksperci na całym świecie zgadzają się, że pieniądze, które wydajesz na naukę języka angielskiego, mogą być jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić.

Inwestycja w naukę języka – dobry wybór!

W prawie każdym kraju i każdej części gospodarki dobre umiejętności językowe są jednym z najlepszych sposobów na znalezienie pracy. Angielski nie tylko pomaga w znalezieniu pracy, ale często jest niezbędny, jeśli chcesz podnieść szczebel korporacyjny (strukturę władzy, która jest powszechna w dużych firmach). Pracownicy z dobrym angielskim zazwyczaj mogą spodziewać się 25-35% więcej pieniędzy niż ci bez tej wiedzy, więc bardzo szybko odzyskasz swoją inwestycję!

Firmy wielonarodowe coraz częściej używają angielskiego jako wspólnego języka – i nie tylko firmy z krajów anglojęzycznych stawiają na kursy językowe dla firm wrocław. Wiele europejskich i azjatyckich firm również przyjęło język angielski jako język roboczy w swoich międzynarodowych działaniach. Działa to na Twoją korzyść, ponieważ uczysz się języka angielskiego, ponieważ płynność w jednym języku zapewnia dostęp do firm na całym świecie!

Z angielskim po karierę swoich marzeń

Język angielski jest nie tylko niezbędny do pracy w większości globalnych firm, ale znajomość języka często może pomóc Ci znaleźć pracę, której szukasz. Wiele ogłoszeń o pracę i witryn rekrutacyjnych jest w języku angielskim, a dobra znajomość języka angielskiego jest świetna do nawiązywania kontaktów i rozmów kwalifikacyjnych. Wiele najlepszych gazet biznesowych na świecie jest w języku angielskim, więc możliwość czytania takich artykułów jak Financial Times lub Wall Street Journal dostarcza najbardziej aktualnych informacji na temat nowych możliwości.

Nawet jeśli pracujesz dla firmy, która prowadzi większość swojej działalności w kraju, nigdy nie wiesz, kiedy angielski może stać się konieczny, zwłaszcza, że ​​globalna gospodarka wciąż rośnie. Wiele firm, które są zorientowane lokalnie od dziesięcioleci, stały się ostatnio głównymi globalnymi graczami. Anglojęzyczni pracownicy w tych firmach są zazwyczaj w stanie szybko awansować w swoich nowych międzynarodowych oddziałach. Z drugiej strony Twoja firma może zostać kupiona przez zagraniczną firmę i na pewno będzie szukała osób mówiących właśnie po angielsku, z którymi może pracować.

Mów po angielsku – wyróżnij się!

Nawet jeśli większość osób w twojej firmie nie mówi po angielsku, będąc rezydentem “angielskim ekspertem” oznacza, że ​​będziesz dobrze przygotowany na wszelkie nowe możliwości, niezależnie od tego, czy pracujesz z zagranicznymi klientami, czy wyjeżdżasz za granicę. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i na jakim etapie jesteś w swojej karierze, angielski może pomóc Ci dotrzeć na szczyt!

Gotowy, by przetestować swój angielski? Sprawdź swój poziom dzięki szeroko dostępnym w sieci testom online i rozpocznij swoją podróż do majątku pisanego językiem angielskim już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com