Czy koniecznie trzeba kupować nowe komputery?

Komputery poleasingowe jest to ekonomiczna alternatywa dla zakupu nowego komputera. Opcja ta wskazana jest zwłaszcza dla osób, które posiadają ograniczone możliwości finansowe. Jakie zatem zalety posiada poleasingowy sprzęt i czy na prawdę warto w niego zainwestować?

Laptopy używane ceny

Ich największa zaletą jest oczywiście cena i to ona przede wszystkim przemawia za zakupem komputerów poleasingowych. Potrafi być niższa od 15 proc. do nawet 70 proc. Tak duża różnica cenowa, głównie laptopów używanych, wynika z tego, że nowy sprzęt bardzo szybko traci na wartości – jego cena spada o kilkanaście procent już po kilu miesiącach od jego zakupu. A takie laptopy poleasingowe zazwyczaj są stosunkowo nowe – często dwuletnie.

Komputery poleasingowe a parametry techniczne

Okazuje się, że komputery poleasingowe mogą być atrakcyjne dla nabywcy, nie tylko pod względem ekonomicznym, ale również technicznym. Taki sprzęt pochodzi z najwyższej półki i jest on biznesowej klasy. Charakteryzuje się dużą wydajnością i żywotnością, a także wysoką jakością wykonania.

Finansowanie po przez leasingMoc takich komputerów jest absolutnie godna zainteresowania, ponieważ zazwyczaj firma, które pierwotnie je kupowała, zainwestowała również w najnowocześniejsze hardware’y, a więc jeszcze przez długi czas będą one obsługiwały najnowsze programy i gry. A zatem stosunek mocy do ceny jest niewątpliwą ich zaletą.

Poza tym komputery poleasingowe to często sprzęt dobrych marek, które gwarantują bezawaryjną pracę. Warto również zwrócić uwagę na to, że Windows w laptopach poleasingowych jest bezpłatny, ponieważ licencja systemu zakupionego pierwotnie przechodzi na nowego użytkownika.

Laptopy biznesowe online

Ciekawą ofertę komputerów poleasingowych posiada firma IT Remarketing, mająca swoje sklepy w Warszawie i Sochaczewie. Dysponuje tylko sprzętem najlepszych marek. Prowadzi również sprzedaż laptopów online, które dostarczane są przez firmę kurierska – można je także odebrać w sklepach stacjonarnych.

Firma It Remarketing posiada ofertę wyprzedażową laptopów dla firm, dzięki czemu w naprawdę korzystnej cenie można zakupić używanego laptopa poleasingowego. Takie laptopy były wcześniej używane przez firmę bądź korporację, a więc jakość ich podzespołów jest na znacznie wyższym poziomie niż laptopów konsumenckich. Ten sprzęt z reguły też jest w lepszym stanie, niż laptopy używane przez indywidualnych użytkowników.

W ofercie firmy znajdują się poleasingowe laptopy najczęściej wybieranych markach, takich jak: Lenovo, Dell, HP czy Fujits, w naprawdę atrakcyjnych cenach

Reasumując, komputery poleasingowe mają wiele zalet. Są nie tylko tanie, ale również wydajne i wytrzymałe, zazwyczaj uznanych producentów. Jest to dla wielu osób szansa, by móc cieszyć się sprzętem dobrej klasy za nieduże pieniądze. Również firmy i korporacje mogą sporo zaoszczędzić, wybierając ten sposób zakupu potrzebnych do pracy komputerów. Sprzęt poleasingowy, pomimo tego że jest używany, podlega pełnemu serwisowi i gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com