Czy bar modułowy na imprezę to dobre rozwiązanie? Już teraz poznaj zalety barów mobilnych

Istotnym elementem podczas trwania wielu eventów są bary. To bezpieczne miejsca spotkań, które nastrajają do rozmów i zacieśniania więzi. Najlepsze są bary mobilne, które można ustawić w dowolnym miejscu na terenie eventu. Jakie bary wybrać i skąd bierze się ich popularność? Nie rezygnuj z lektury, aby wiedzieć, w co najlepiej inwestować!

Bar na evencie – po co i dla kogo?

Bary na eventach to przede wszystkim miejsca, w których ludzie mogą spokojnie odetchnąć od zgiełku i toczącego się wokół życia. Każdy chętny może usiąść przy barze, wziąć coś do picia i spędzić chwilę samotnie albo z kimś, z kim ma ochotę porozmawiać. Bary umożliwiają spędzanie razem czasu, wpływają na zacieśnianie więzi i nastrajają do rozmów. Są dobrym rozwiązaniem zarówno dla bliskich, którzy chcą chwilę odpocząć, jak i dla obcych ludzi, którzy chcą kogoś poznać. Przy barze łatwo również rozmawiać o interesach, dlatego bary mobilne celowo wynajmuje się na eventy branżowe, na których nie brakuje ważnych osób i kontrahentów. Wokół baru gromadzi się wiele osób, ale każda z nich może znaleźć miejsce dla siebie.

Umożliwia to relaks bez poczucia, że ktoś stoi nam za plecami bądź depcze po piętach. Wokół barów mobilnych stawia się stoliki i krzesła, które zapewniają bezpieczne miejsce do odpoczynku. Wynajęcie baru jest wskazane w wielu przypadkach – głównie na eventy, które trwają wiele godzin i są organizowane z myślą o dorosłych odwiedzających. Bar można wynająć również na uroczystości rodzinne, podczas których goście mogą miło spędzać czas i integrować się ze sobą.

Właśnie taką funkcję na wydarzeniu może spełniać bar. Wynajem tego typu elementu wystroju może być strzałem w dziesiątkę!

Bar modułowy – idealnie dostosowany do potrzeb

Bary mobilne to głównie bary modułowe, czyli takie, które składają się z poszczególnych elementów. Moduły to inaczej części, które montuje się w jedną całość. Służą one do stworzenia baru, który będzie idealnie dostosowany do potrzeb uczestników eventu oraz do terenu, na którym odbywa się wydarzenie. Liczba modułów powinna być dobrana tak, aby umożliwiać spędzanie czasu w komfortowy sposób przy barze. Im większy teren i więcej gości, tym modułów musi być więcej. Części barów modułowych mają zawsze taką samą szerokość i grubość, aby można było je swobodnie do siebie dopasowywać. Niektóre moduły można ze sobą mieszać, np. tworząc bary w kształcie litery L czy też okrągłe, w których barman może czuć się jak gwiazda na scenie, wokół której siedzą wszyscy klienci. Wybierając bar modułowy, decydujesz się na sprzęt, który jest łatwy w montażu i w transporcie. Takie bary mobilne można zmontować w kilka chwil i to bez konieczności użycia profesjonalnych narzędzi. Poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie znają się dobrze na majsterkowaniu.

Style barów mobilnych – jaki najlepiej wybrać na event?

Bary mobilne i modułowe mają w sobie coś takiego, co sprawia, że łatwo dopasować je do otoczenia. Wybierając jednak bar modułowy, należy kierować się kilkoma istotnymi elementami. Bar to jeden z mebli, który musi spójnie pasować do całości wystroju. Jeśli wokół niego znajdują się głównie meble półokrągłe, źle będzie postawić nagle obok niego kwadratowy bar. Niech wszystko będzie spójne i idealnie połączone. Bar modułowy musi być częścią wystroju. Wokół niego należy postawić pasujące do wnętrza stołki barowe, które umożliwią komfortowe spożywanie jedzenia czy też napojów. Wybierając bar modułowy, należy myśleć również o liczbie gości. Im ich więcej, tym dłuższy powinien być jego blat, za którym będzie działać barman.

Wynajem barów – funkcjonalny element na eventy

Bary mobilne i modułowe są w pełni funkcjonalnymi elementami na organizowane wydarzenia. W większości przypadków mają półki, regały, a nawet pozwalają na dostęp do bieżącej wody. Dzięki temu bary mobilne umożliwiają sprawną pracę barmana, który może wszystko przygotować na miejscu, bez odrywania się od klientów.

Bary tego typu to jednak nie tylko miejsca, w których można odpocząć i miło spędzić czas – stanowią one również element dekoracyjny. Bary mobilne mogą być wyposażone między innymi w podświetlenia, które sprawdzą się idealnie w ciemnych pomieszczeniach czy też w nocy, gdy zajdzie już słońce. O dobrze dobranym bar modułowy wszyscy uczestnicy będą rozmawiać jeszcze przez długi czas.

Działania pijarowe – co warto o nich wiedzieć?
cJakie kompetencje mogą się przydać Twojemu dziecku w przyszłej pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com