Coś dla Twojej firmy – 100 wizytówek za 1 zł

Druk Polska to firma zajmująca się tworzeniem produktów poligraficznych, w tym niesamowitych wizytówek. Wizytówek, które obecnie można zakupić w promocji – 100 sztuk za 1 złotówkę (wcześniej ich łączny koszt wynosił 32,50 zł). I to nie ruszając się z domu. Wystarczy zalogować się na stronie www.drukpolska.pl i złożyć zamówienie. Oczywiście, istnieje możliwość personalizacji wizytówek – mogą być one jedno lub dwustronne, mamy też możliwość wyboru rozmiaru, materiału czy uszlachetnienia.

Ostatnim etapem jest skorzystanie z opcji kreatora szablonu, a opcji jest tyle, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego. Cały proces tworzenia własnych wizytówek jest bardzo intuicyjny, zatem nie będzie to stanowić problemu nawet dla laików. A w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego, zadzwonić lub udać się do biura. Promocja 100 sztuk wizytówek za 1 złotówkę to naprawdę dobry interes, tym bardziej jeśli ktoś od dłuższego czasu zastanawia się nad zmianą dotychczasowych lub dopiero zaczyna budowanie swojego wizerunku.

Firma posiada na swojej stronie również katalog dostępny w wersji elektronicznej. Pozwala on zapoznać się z produkowanymi przez nią materiałami. Zawiera on nie tylko zdjęcia i nazwy przedmiotów, ale też informacje takie jak wymiary, oklejki, uszlachetnienia, opis dodatków, a także kod kreskowy (co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem i wygląda bez wątpienia profesjonalnie). Przy takiej ilości zdjęć, nawet najbardziej wymagający klienci nie będą zawiedzeni towarem – nie kupią go przecież w ciemno. Dodatkową zaletą są promocje, które mają nawet swoją zakładkę na stronie firmy – kupienie czegoś w okazyjnej cenie jest możliwe praktycznie zawsze, a trzeba przyznać, że oferta Druk Polska jest bardzo rozbudowana.

Kalendarz to kolejny produkt, który można kupić na stronie www.drukpolska.pl. Klasycznym rodzajem kalendarza jest kalendarz jednodzielny – do wyboru są cztery opcje, wśród nich kalendarz LUX wypukły, ekonomiczny, spiralowy oraz z zegarem. Jego nieco rozbudowaną wersją są kalendarze trójdzielne, dostępne w wersji wypukłej i płaskiej. Aktualnie są one w promocji 6 złotych za sztukę! Kalendarze wieloplanszowe (do wyboru KD 310×310,  A4, A3, A2 i B2) sprawdzą się u wielbicieli nietypowych rozwiązań. Posiadają one większą ilość zdjęć niż pozostałe, tym samym zwracają na siebie większą uwagę. Natomiast uniwersalnym rozwiązaniem do biura lub domowego gabinetu będą właśnie kalendarze biurkowe lub biuwary, dostępne zawsze pod ręką, zaś dla zapominalskich – kalendarze na lodówkę, które będą przypominać o zaplanowanych wydarzeniach. W pracy biurowej sprawdzą się także firmowe notesy, clipboardy, segregatory, kołonotatniki oraz teczki. Oczywiście przy zakupie każdego z nich mamy możliwość personalizacji.

Szeroka oferta pozwala również na zaprojektowanie indywidualnych ulotek w różnych rozmiarach, w wersji klasycznej (jedno lub dwustronnych) oraz ulotek składanych na różne sposoby. Klient może także zamówić i zaprojektować plakaty w niskich lub wysokich nakładach. Nieco mniej oficjalnym akcentem jest możliwość zakupu naklejek i puzzli A3 – po 15 lub 120 elementów

Firma zajmuje się także produkcją zaproszeń, które zamawiający mogą sami zaprojektować. Ich cena waha się w zależności od zamówionych sztuk. Jednorazowym kliknięciem można kupić od 1 do aż 500 zaproszeń, a wiadomo, że im więcej kompletów, tym ekonomiczniej.

Informacje kontaktowe
Drukpolska
ul. Sprzeczna 9
62-002 Suchy Las
Tel. 728 708 377
mail: info@drukpolska.pl
www: http://drukpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com