Co podarować w prezencie dobremu koledze z pracy?

Urodziny, imieniny czy inne święto kolegi z pracy to dobry pomysł, by podarować mu jakiś prezent. Nie musi to być wyjątkowo drogi podarunek, warto jednak zadbać o to, by było to coś, co faktycznie mu się przyda i będzie z tego korzystał przez długi czas.

Dobrym pomysłem na prezent zawsze są kubki, przede wszystkim te z ciekawymi nadrukami, śmiesznymi obrazkami czy zdjęciami. Kubek będzie bezproblemowo służył na co dzień, zwłaszcza w pracy, gdzie pije się dużo kawy. To dobre rozwiązanie, zadbajmy jednak o to, by kubek czy filiżanka były dobrej jakości. Najtańsze chińskie kubki z pewnością nie sprawdzą się jako elegancki podarunek.

Akcesoria do alkoholu

Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny mogą być również różnego rodzaju akcesoria do wina czy piwa – elegancki, efektowny kufel czy zestaw do otwierania wina to ponadczasowy prezent, który będzie służył przez długie lata. Oczywiście, warto mieć świadomość, że jest to dobry podarunek dla osoby, która okazjonalnie pije alkohol. Z pewnością lampki do wina czy kufel do piwa nie sprawdzi się ani w przypadku abstynenta, ani tym bardziej w przypadku osoby, która ma problem z alkoholem. Prezent będzie więc sprawdzony, ale jedynie dla osoby, którą dobrze znamy i mamy pewność, że faktycznie się z niego ucieszy.

Elegancka zapalniczka

Dobrym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla osoby palącej, mogą być ciekawe, efektowne i stylowe zapalniczki. Obecnie na rynku tego rodzaju produktów znajdziemy całe mnóstwo ciekawych zapalniczek, wśród których bez problemu uda nam się wybrać coś idealnego na prezent. Jeśli interesuje nas zapalniczka plazmowa czy zapalniczka żarowa, pamiętajmy, że jako prezent na pewno nie sprawdzi się zwykła zapalniczka z marketu. Powinien to być produkt z wyższej półki, najlepiej z ciekawymi grawerami, wykonany z wysokiej jakości materiałów, stylowy i elegancki. Ciekawym pomysłem może być również zapalniczka elektryczna bądź też zapalniczka USB, które również w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością.

Warto zadbać o to, by podarunek był odpowiednio zapakowany. Najlepiej sprawdzą się zapalniczki, które sprzedawane są w eleganckich pudełkach, z ciekawymi emblematami i już na pierwszy rzut oka świetnie się prezentują. Fajnym prezentem dla palacza mogą być również efektowne, pomysłowe popielniczki. Wybór wśród popielniczek jest niemal tak samo duży, jak w przypadku zapalniczek. Możemy więc znaleźć produkty wykonane z różnych materiałów, w różnych kształtach, a także z ciekawymi rysunkami czy napisami. Możliwości jest całkiem sporo. Zanim jednak zdecydujemy się na taki prezent, lepiej się upewnić, czy osoba, którą chcemy obdarować nie ma przypadkiem w planach w najbliższym czasie rzucić palenie. Wtedy bowiem nasze podarunki tytoniowe mogą okazać się całkiem bezużyteczne i niestety dosyć nietrafione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com