Chcesz kupić odpowiedni materac? Łam zasady!

W życiu, są tacy, którzy przestrzegają zasad… ale są też rebelianci. Założę się, że nie sądziłeś, że kupienie materaca da ci szansę bycia rewolucjonistą, ale, znowu, czasami życie ma swój własny sposób na zaskoczenie nas!

Jeśli próbujesz znaleźć odpowiedni materac, nawet jeśli chodzi o materace dla niemowląt ranking upewnij się, że znasz zasady gry przed zakupem. Oczywiście, zawsze są zasady, których absolutnie potrzebujesz przestrzegać, ale czasami niektóre zasady powinny zostać złamane, aby dokonać najlepszego wyboru.

Oto kilka reguł dotyczących materaca, które należy złamać!

Zasada #1: Wymieniaj materac co 10 lat.

Nie zawsze rób to, co ci powiedziano! O ile 8-10 lat to średnia długość życia większości materaców, to nie jest to bezwzględnie twarda i szybka zasada, aby wymieniać materac raz na dekadę. Aby ustalić, czy musisz kupić nowy materac, raczej dogadaj się ze swoim ciałem….

  • Czy dobrze spałeś?

  • Czy budzisz się z bólami czy bólem?

  • Czy często przeszkadza ci podrzucanie i obracanie partnera?

Dziesięć lat może być dobrą regułą – zwłaszcza jeśli chodzi o materac, który spaliście każdej nocy od lat – ale tylko ty możesz być sędzią.

Zasada #2 Odwracaj materac co 6 miesięcy.

Zwykle producenci materaców sprężynowych zalecają co jakiś czas ich obracanie, są pewne materace jak na przykład wszystkie materace piankowe – które są całkowicie bezproblemowe. Te produkty wykonane są w opatentowanym systemie z każdą warstwą starannie zaprojektowaną od góry do dołu. Wykonane z cząstek żelu, które rozpraszają ciepło, a pierwsza warstwa zapewnia komfort chłodzenia. Środkowa część takich materaców jest przeznaczona do absorpcji ruchu, podczas gdy ostateczny podkład oferuje progresywne wsparcie, aby uniknąć “ruchomych piasków” odczuwanych w innych materacach z pianki memory.

Taki materac może być dla Ciebie jednym z najlepszych zakupów, jakie kiedykolwiek zrobisz. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale wręcz fantastyczne!.

#3 Zawsze kupuj materac sprężynowy

Nie możemy mówić o wszystkich materacach, ale jeśli trafisz na materac który nie wymaga specjalnego traktowania – trzymaj się go. Można go używać jak tylko się chce, najważniejsze żeby to Tobie czy Twoim bliskim było możliwie najwygodniej. Koniecznie sprawdź u producenta dokładną specyfikację – gwarancja może zostać uznana za nieważną, jeśli nie umieścisz swojego materaca na zalecanej podstawie.

#4 Kupuj tylko markowe materace w sprawdzonych salonach sprzedaży.

Tradycyjnie, przemysł materacy zawsze utrzymywany był przez sklepy stacjonarne. I chociaż dobrze jest poczuć produkt przed jego zakupem, ogromne koszty ogólne związane z prowadzeniem sklepów, spedycją towarów i zarządzaniem personelem są niestety przekazywane tobie jako konsumentowi. Całe szczęście, sklepy internetowe wiedzą jak dać ci taką samą możliwość przetestowania materaca przed zatwierdzeniem, dlatego zamiast tego oferują zwykle terminową wersję próbną każdemu klientowi. Wysłane prosto do Ciebie z zakładu produkcyjnego pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję zakupową.

A więc: czy jesteś rebeliantem czy wyznawcą zasad?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com